Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vítejte v Černé Hoře

Autor jar2004 
Re: Vítejte v Černé Hoře
06. 12. 2016 07:50
Všetkých na tomto fóre zdravím. Po asi 13 rokoch pravidelnej dovolenky v Chorvátsku sme sa rozhodli ísť na budúce leto do Čiernej Hory. Vedel by mi niekto poslať kontakt na ubytovanie v mestách južne od Budvy? Sme dve rodiny, 4 dospelí a 4 deti a mohol by to byť aj jeden veľký apartmán s dvoma kúpeľňami, maximálne 100 m od mora a do 200€ na noc spolu. Prípadné ponuky prosím zaslať ako súkromnú správu alebo na adresu zanm@post.sk. Ďakujem.
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 05. 2017 22:52
Za měsíc jedeme,tak jsem si prošel letáky marketů.Ceny bez velkých změn,takřka jako u nás.

Karel
Re: Vítejte v Černé Hoře
27. 05. 2017 08:28
Děkuji
Luboš
Re: Vítejte v Černé Hoře
19. 06. 2017 20:25
Tak už se nám to krátí,27.06 do Ulcinju-Veká Plaža,přes vinohrad Mádl
Jak vy?
Ahoj Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
19. 06. 2017 21:59
Pro nás ještě v nedohlednu confused smiley až 22.7. také Velká pláža,přes Bosnu. Ale pocit měsíce u moře to nějak ..... thumbs up smiley

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
19. 06. 2017 23:51
Také pojedeme přes Bosnu
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 06. 2017 18:25
My razíme 8.7., já bych jela přes Bosnu. Manžel má strach z těch silnic, aby nejel po nějaké polní cestě :-D.
Jel by raději Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko..
Tak uvidíme spinning smiley sticking its tongue out
Já zapomněla naspat, že razíme do Ulcinj Safari Beach spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2017 12:49
Cesta na Banja Luku a Jajce na Mostar a dolů na Metkovič je krásná asfaltka v šířce našich silnic 1 Tř.,ale bez děr.Jedu tudy na letošní dovolenou. U mne (Morava) je to jedna z nejkratších tras.Sice nejede se 130-kou jako po dálnici,ale stejnou rychlostí,šířkou a kvalitou jako je Jadranská magistrála kolem moře.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2017 13:09
Ahoj
My jedeme 27,června,se zastávkou v Bílovicích. 28 vyrážíme a předpokládám (tahnu karavan)29.06 budem na místě,pak sem napíšu poznatky po cestě.
Jedu směr Budapest,dále po E73 směr Osijek,Doboj,Sarajevo,Nikšič Podgorica a cíl je Ulcinj.
Kamarád jede 24-25 červen,bude mi psát jak vypadá přechod Bosna Černá Hora.
Luboš
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2017 14:05
Luboši,tak to je super. To budu mít čerstvé informace hot smiley
Děkuji za info a určitě sem budu nahlížetsmileys with beer
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2017 17:15
Tak Luboši to já také spoléhám na tvoje info:-). Sice jedu také 27.6. ,ale přes Srbsko do Řecka na Lefkádu.Nazpátek jedu přes Albánii a tvojí trasou přes Sarajevo na Doboj nazpátek domů.Ještě jsem od Sarajeva na Doboj nejel,tak doufám,že je tam dobrá cesta. Jel jsem jen ze Sarajeva na Tuzlu a to jsou hory,nahoru, dolů.
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 06. 2017 20:26
Jediné,čeho se bojím,je jak jsou daleko s opravou silnice na přechodu Bosna-Montenegrodrinking smiley
Tak uvidíme
Ahoj Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 09:41
jj Cesta na Sarajevo je úplně bez problémů,ale pak dále po E762 na přechod Hum je fakt horší.Já osobně bych to s přívěsem nejel,ani náhodou?? Jel jsem to ze svou obytkou a v loni kamarád také a říkal že v podstatě nic moc neudělali.Jen někde odbagrovali,dali do kritických mís pár svodidel.Povrch neřeší,zatím místy šotolina a výmoly.Již jsem se ptal na druhou stranu cesty tedy směrem na křižovatce vpravo,tedy ne po M18,ale po M20.Ale nikdo tady prakticky nic nedal.Nechci tě od této trasy zrazovat,ale asi bych s přívěsem volil trasu na Banja Luka,Jajce,Jablanicu a Mostar a pak třeba na Metkovič a nebo na Trebinje. To je můj názor,záleží na spolujezdcích a jejich nervům.Bohužel moje paní tu cestu hrůzou obrečela a to jsem neměl jako ty za sebou přívěs.Podle mne naše cyklostezky jsou "dálnice". Letos osvědčená trasa na Jajce a Mostar a pak k moři a Chorvatskem do MNE.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 12:27
My tam jeli předloni,když jsem s vracel domu. Nechtěli mě pustit,že mám více jak asi 7,5m délku nebo tak nějak.
Nakonec chtěli pivo nebo něco takového jsme dávali. Asi to mají na etapy,jako naší D1. My co jezdíme Praha-Vary už 20let po slibované R6,tak jsme zvyklí.smiling smiley
LuboP.S jdu kouknout na cestu co si psal
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 12:29
A nebo to nakonec ve mu přes Bělehrad
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 13:30
Tak s přívěsem bych to tam nejel,ale autem se dá. Loni odbagrovali dost kus a rozšířili to. Jen se jede místy jako v poli po šotolině,ale je to jen kousek 5-7km ,zbytek byl asfalt. Kdyby to bylo po dešti,tak by asi auto bylo k nepoznání,celé od bahna,ale v suchu bych se nebál a letos to tama projedu.
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 15:05
Tak po štěrku se tam jezdilo vždycky,spíše aby tam nebyla těžká technika(bagry atd)
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 06. 2017 16:35
Luboši,tak jak píše t152,s přívěsem NE , fakt je to na hraně.Navíc,ta cesta je úzká,jen jsou místa na vyhnutí.A ještě jedna maličkost,při cestě tam,tedy ze Sarajeva do MNE jedeš po pravé straně,což je strana rokle a to trpí právě spolujezdec.Dívat se někam dolů,kde je vidět sem tam vrak,nepřispěje asi nikomu.Navíc osobákem a nebo s obytkou si klidně couvnu,ale s přívěsem ?? nevím.Když to vezmeš na Bělehrad a dolů na Šašak a pak na Podgoricu.Jezdí tama kamarád a je to údajně bez problémů.Jestli tam letos něco dělají,nevím,zatím nikdo nic tady nepsal.

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 08:36
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 08:47
[www.youtube.com]
Tak jestli je to datum správně,tak se to moc nezměnilo.
Luboš
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 13:51
No potěš koště, celkem mi to připomíná cestu na Biokovo a tu mi stačilo absolvovat jednou tím naším Traffikemspinning smiley sticking its tongue out
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 14:39
No zítra vyráží kamarád,tak počítám,že dá vědět v pondělí večer. Dám info
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 14:53
[www.youtube.com]
Tak tady to je už pohoda,proti pár letu zpět
Luboš
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 06. 2017 15:31
72LUBOS napsal:[www.youtube.com]
Tak jestli je to datum správně,tak se to moc nezměnilo.
Luboš
Uvědom si Luboši,že to video je cesta od MNE do Sarajeva a ty pojedeš opačně,tedy na té straně rokle,chudák spolujezdec a přívěs.Myslím,že tě nebude mít ani jeden rád thumbs up smiley A to nesmí zapršet a spláchnout to dolů.
sharka - cesta na Biokovo,to je podle této cesty projížďka rájem grinning smiley
Za celou cestu jsem tam nepotkal větší auto než osobák,každých pár metrů zastavení a míjení na zrcátka,poněvadž mám větší "krabici". Osobně s přívěsem bych to asi nedal.

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (25. 06. 2017 16:22).
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 06. 2017 21:24
Ahojky Lubosi, tak jak vypadá cesta a kudy jsi to nakonec vzal, dorazili jste v pohodě?
Jak to v kempíku vypadá, už se tam moc těšíme.
Četla jsem, že do Černé hory je zákaz dovozu potravin krom některých vypsaných, jak to máteostatní?
Vozíte si nějaké jídlo s sebou nebo kupujete vše na místě?
avatar
mdr
Re: Vítejte v Černé Hoře
01. 07. 2017 12:58
My jsme jeli cestu Foca - Sćepan Polje v r. 2013 a vypadala přibližně stejně.
Re: Vítejte v Černé Hoře
02. 07. 2017 08:35
Sharka- cestu jsem popisoval na vedlejší vlákno. My si nějaké zásoby vezli,ale jen pár konzerv, když se nám nechce vařit. Jinak tady to vychází na podobné peníze jako u nás. Něco levnější, něco dražší. Nápoje jsou tu dražší,cola,Fanta atd stojí 1.6 eur za 2 litry. Ale třeba mleté maso, už připravené pleskavice( tenké ochucené placky) vyjdou na 3.5 eur za kilo. 0.5 kg těstovin .60 eur.
Zelenina- papriky jsem včera kupoval,za 1.6 za kilo,ale večer byli za 0.99. rajčata také za 0,99 , salátové okurky za 0,49 . Bílí chléb 0,50 - 0,70
Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2017 15:30
Díky za infošku ;-) v pátek večer vyrážíme...
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2017 16:33
Jen tak z nudy jsem mrknul na počasí a je mi s toho "ZLE" jen a jen slunečno od nevidím do nevidím a ty teploty.Nevím jak ten Luboš uchladí to pivko ??grinning smiley

MirekŠi
Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 07. 2017 18:17
No ono to zas není tak horké,letos tady docela fouká. A já měl asi tušení,přivezl jsem si vlastní ledničku. Když ta v karavanu na těch jejich 180V moc neběží a dobře jsem udělal. Jinak já jsem spíš Na Jameson,Tulamur. Manželka s tchánem jí ale obsadili. Víno Mádl
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.