Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autem do Černé Hory

Autor lk 
Re: Autem do Černé Hory
25. 08. 2013 18:30
Návrat tento týden přes HU, Srbsko a MNE a docela nebrat. Příště určitě pojedu do a z MNE přes HR. Tam ale jezdím přes HU po 86 viz jiné vlákno.
Srbsko a MNE průměr 52 km/hod. V obci 30 a mimo max. 60 a hromada radarů. Opravdu je to pomalá cesta. Určitě pokud nespěcháš, tak za zhlédnutí a jako zkušenost doporučuji. Ale jen jednou. Záživné a opravdu pěkné to je až v Černé Hoře. pokud na tom trváš, tak ti trasu pošlu v SZ. Napiš.
Re: Autem do Černé Hory
26. 08. 2013 18:29
Jen mala poznamka. Cesta pres Srbsko je vsechno, jen ne nezazivna, ovsem musite pres Novi Sad a Uzice. Ale na polykani kilometru to opravdu neni, tady cesta pres HR nema konkurenci.
avatar Re: Autem do Černé Hory
26. 08. 2013 18:52
Jozka...pravdu máš. "Rychlovka" je přes Chorvatsko. Hned bych ale jela tak s 2 noclehy přes Srbsko nebo BiH... Tady je aktuálně z PF - "Přes Maďarsko do Montenegra a pak Chorvatska": [www.cro.pl] Zdravísmiling smileyR.

PS. Prostě musím stále chválit fóristy z PF - opravdu si nenechávají nic pro sebe - a navzájem se inspirují v super relacích z cest po světě. I pro mě jsou tyto relace velkým přínosem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (26. 08. 2013 19:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.