Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Fkk v kempu San Marino

Autor Miroslav86 
Fkk v kempu San Marino
17. 06. 2008 10:28
Nevíte jak daleko od kempu jsou fkk pláže?
claudi
Re: Fkk v kempu San Marino
22. 06. 2008 19:13
Italské San Marino je nejmenší evropský stát obklopený Itálií, taková enkláva, a její součástí není ani jedna větší vodní plocha o nějaké významné velikosti. S bimbálem venku bys tam žádnou díru do světa neudělal.
Re: Fkk v kempu San Marino
07. 07. 2008 00:07
to claudi: já pochopila, že se Miroslav ptá na kemp San Marino - Lopar na ostrově Rab.
to Miroslav: já o ofic. FKK nevím, San Marino jsme navštívili vždy několikrát za dovolenou lodí. Bydleli jsme na pevnině proti Loparu. Ale jak jsme objížděli ostrov, viděli jsme plno zátok, kde nebylo moc lidí.Ale bylo by asi lepší mít loď nebo auto.
Re: Fkk v kempu San Marino
09. 07. 2008 18:55
Od San Marina jsou nejbližší FKK Stolac a Sahara. Na Sahaře je více smíšený provoz Stolac, alespoň největší pláž je čistě FKK nebo alespoň se o to místní snaží. Ze San Marina je to asi 30 minut cesty přes kopec. Ale stojí to za to.
Re: Fkk v kempu San Marino
27. 10. 2012 20:57
Skúsili sme v lete skoro všetky zátoky Loparu, jediná tak na 90% nudistická pláž je STOLAC (cca 30 min od San Marina), známa Sahara je najplytšia a najhoršie dostupná pláž na Lopare, už nikdy viac. Mne bola sympatická Ciganka, na ktorej sú ale nudisti zaltlačení textilákmi dalej od pláže do malých zátok, ale tá je od San Marina uplne najdalej, no autom sa dá za 20 kun k nej uplne blizko..
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.