Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rozdělení kempu na FKK a na textil

Autor Miroslav86 
Rozdělení kempu na FKK a na textil
13. 06. 2008 18:58
Rád bych se zeptal, když je kemp rozdělen na FKK a na textilní část, jestli je možno např. mít stan v textilní části a chodit se koupat na FKK pláž, jestli bývají obě části kempu volně průchozí. Protože se moje manželka necítí být v FKK části kempu, ale koupat se nahá bude bez problému.
Leo
Re: Rozdělení kempu na FKK a na textil
13. 06. 2008 22:47
Co jsme byli v jednom kempu na Istrii tak to tak šlo. Asi by to ale chtělo zjistit informace přímo v konkrétním zařízení.
My jezdíme Pula,Medulin-Kažela.Tam to jde.Jedeme v úterý už se těším ted je tam zima a prší ale od půlky týdne se má oteplit na 30.Hurá
Jde to i v kempu Baldarin (půl na půl) na Cresu (výborný), jde to i v kempu Dole na Makarské (výhodně autovlakem z Prahy do Splitu). Tam je nudapláž. Kemp je textilní. Jde to i v kempu Kanegra v Umagu (bungalovy oblékaná, stany, karavany, nudistická část). Krásný "textilní" kemp je v Trstenu před Dubrovníkem (podívej se na www.volny.cz/vbul) na fotky. Jinak ale více méně platí, že v "textilních kempech" díky členitosti pobřeží se téměř vždycky najde místo, kde se manželka může vykoupat bez plavek, a když vyleze tak se zase oblékne.
v Kažele na Istrii non problema
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 81
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.