Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam do Chorvatska?

Kam do Chorvatska?
17. 05. 2008 15:49
Zdravim vsechny. Prave planujem dovolenou, zatim jen tak vyhledove. Bud budem jen 2, ale mozna dame dohromady i vetsi partu lidi (max asi 6) a premyslime kam vyrazit. Uz nekolikrat jsem v HR byl (4x)pokazde na Malem Lošinji - Čikat...a ted nevim, jestli jet na to same misto nebo uz zkusit neco jineho...Poradite nekdo nejake misto, ktere by bylo srovnatelne s Losinjem, prip. jeste krasnejsi? Chtel bych nejakou spise klidnejsi destinaci (nejspis asi ostrov?), bez preplnenych plazi (nebo jako na Losinji - kde si kazdy muze najit mistecko jen pro sebe mimo hlavni plaze, kde se muze koupat a opalovat bez plavek, i za cenu ze se kousek projde podel more), krasnou prirodu, borovice, pritom ale blizko do mestecka..... Dalsi vec je cena - staci neco mene narocneho (v Cikatu jsme bydleli ve srubech v kempu a byla to nadhera, ale ted bych to videl asi spis na nejaky apartman). Jo a taky je dost mozne, ze nebudem mobilni a ze budem muset sahnout po nejake cestovce a jet busem....co se da delat, tech par hodin to vydrzime.... nemate nekdo nejaky tip? Hlavne na misto.....a pak kdyztak i na cestovku.....
Moc diky....jo.... pokud mate nekdo podobny problem a jeste jste nebyli na Losinji, tak tam jedte, je to nezapomenutelna krasa....
JirkaD
Re: Kam do Chorvatska?
02. 07. 2008 18:49
Byl jsem v Chorvatsku asi 15 x a to včetně poznávacího zájezdu po skoro celém pobřeží a na několika ostrovech a zde je můj
soud: Během těchto pobytů jsem neviděl hezčí místo v Chorvatsku než je Mali Lošinj. Chodili jsme též do Uvaly Čikat a oceňovali jsme, že i v srpnu jsme si své místo na tom skalnatém pobřeží našli. Ale viděl jsem i jiná místa, kam stojí za to jet.
Ostrovy Hvar, Rab, malé letovisko Gradac, na Istrii Baška atd....... Jirka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.