Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

FKK v oblasti Omiš a Makarská

Autor samca 
FKK v oblasti Omiš a Makarská
21. 12. 2007 20:58
Dobrý den, hledám možnost FKK koupání pro rodinu s dětmi v oblasti Omišské a Makarské riviéry, pokud možno v dosahu (5-10min chůze) od hotelového ubytování. Máte nějaké zkušenosti a typy? Díky moc
Re: FKK v oblasti Omiš a Makarská
09. 02. 2008 20:42
mam skusenosť z Ruskamenu asi 8 km pod Omišom, ale neda sa povedať, že by to bola nejaka oficialna nudaplaz. medzi skalami, pristupne po mori aj po suši, ale trošku náročnejší teren, ale zvladli to aj moje decka 6 a 11 ročne. teraz som si vyhliadol na zaklade tohto fora živogošče- Mala Duba. tak uvidim
Leo
Re: FKK v oblasti Omiš a Makarská
10. 02. 2008 18:11
V Ruskamenu jsme byli a opravdu to bylo nejbližší FKK koupání jaké jsme doposud poznali a nemuseli startovat auto (jezdili jsme radši nafukovací lodí, abychom nemuseli lézt přes kameny). Nyní máme vyhlídnutý hotel Nimfa v Živogošći, kde by měla být FKK kousek od hotelu cestou po pláži (nevím však zda tam letos pojedeme to vyzkoušet).
Re: FKK v oblasti Omiš a Makarská
29. 02. 2008 13:44
Malou Dubu mohu doporučit. Byli jsme tam loni a letos tam asi vyrazíme znova. Asi 10 min od vesnice je zátoka Velká Duba s dost velkou pláží. Byl to kdysi FKK kemp. Teď již zůstala jen ta pláž. A tam je možnost koupání bez plavek. Sice je tam i dost "textiláků" ale většině to nevadí. Pláž je pěkná a prostorná.
Mimochodem, nechce se někdo letos přidat? Termín asi červen, před sezonou. Chceme vyrazit s manželkou sami dva bez dětí.
Tady je o tomto problému více informací: [wombatov]....
Dobrý deň, nemáte niekto prosím Vás informácie o KKK pláži v Drveniku ?
Ďakujem za odpoveď .
avatar Re: FKK v oblasti Omiš a Makarská
30. 04. 2008 22:06
Pokud je mi známo tak ofic tam žádná není,ale opalovalo se tam pár jedinců na kamenném pobřeží směrem na levo od přístavu k Makarské.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.