Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška Voda a nuda pláž.

Autor Panďák 
Baška Voda a nuda pláž.
20. 03. 2007 10:15
Neví někdo jak to teď vypadá s nuda pláží v Bašce Vodě? Vím,že před lety bývala na kraji Bašky směrem na Makarskou,hned pod chodníkem. Jak je to tam nyní?
Re: Baška Voda a nuda pláž.
20. 03. 2007 10:54
Je to tam pořád vedle disko Oseka.drinking smiley
avatar Re: Baška Voda a nuda pláž.
20. 03. 2007 13:23
To je pozitivní zpráva....
sta
Re: Baška Voda a nuda pláž.
29. 03. 2007 18:21
Frčí to stále až po kemp Baško Polje.
D
Re: Baška Voda a nuda pláž.
18. 04. 2007 14:37
Až po kemp,jo? Tak přesně tam my letos jedem, doufám, že to tam nebude samý naháč, ne že bych byla vyloženě proti, ale znáte to, všeho moc škodí. I když loni jsme chodili na takovou poloviční nuda pláž a nutno uznat, že občas bylo nač se dívat eye popping smiley, ale občas mi z toho bylo zle sad smiley
Re: Baška Voda a nuda pláž.
19. 04. 2007 15:55
No to je potom lepší na tu nuda pláž vůbec nechodit, alespoň vám nebude tolik zle...yawning smiley Na podobné pláže jezdíme prostě proto, že nahotu považujeme na normální a pohodlnou, a respektujeme ostatní, kteří mají stejný pocit (i když to zrovna nejsou mladí a krásní lidé). Když se na to pokusíte podívat z podobného pohledu možná změníte názor.
D
Re: Baška Voda a nuda pláž.
20. 04. 2007 07:40
Jasně, uznávám, každý jsme nějaký a ani já nejsem zrovna modelka. Jen mě někteří prostě a jednoduše zarážejí, ale problém asi nebude v nich, že jo. člověk by si měl asi všímat sám sebe, ale ne vždy to jde. Každopádně jsem nechtěla nikoho urazit.
Vždy má problém jen ten,který odsuzuje aniž by okusil - víš jakej je to úžasnej pocit bez textilu? Nikde tě nic neškrí,nekouše,nestudí,a vzpoměn na infekce močových cest,gynekologické problémy atd.
Jedu baško polje poprvé,tak jsem štastná,že nepotřebuju ani pro sichr plavky - jupííííí
avatar Re: Baška Voda a nuda pláž.
07. 06. 2008 10:42
...když jsem se poprvé v 88tým nudil na Makarske...na takové menší nuda pláži a vylezl po šnorchlování z vody ... na palici ... brýle ... ploutve na nohou...připadal jsem si na fotce ...jak žabák...no jo...otázka zvyku...yawning smiley
To samé si jedu vyzkoušet letos já, těším se až mne to děsí.
Ale ty fotky mích cca 120 kg budou stát za to.

Mimochodem, jak na Baška Vodě tolerují naháče na piďi plážích mezi skalami?
Nechodí tam kontroly, nebo tak něco?
Jedu navzdory mému pokročilému věku poprvé k moři a jako vášnivého naturistu by mne mrzelo, být vyhoštěn za holý zadek.
Re: Baška Voda a nuda pláž.
23. 06. 2008 08:09
Byl jsem v Bašce Vodě dvakrát a ani jednou jsme se nesetkali s nějakým problémem ohledně koupání bez plavek. Je tam i nuda pláž ve směru na Baško Polje. Je ,ale hned po chodníkem který vede po pobřeží. Chodili jsme tam a žádný problém.

Zdeněk
Re: Baška Voda a nuda pláž.
07. 09. 2008 20:20
Letos jako loni bez problémů, stejná místa, stejný zadky hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dala (07. 09. 2008 20:21).
Leo
Re: Baška Voda a nuda pláž.
07. 09. 2008 21:13
Dnes jsme se odtamtud vrátili. Až na tu „promenádu“ nad pláží to bylo super.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.