kemp Konobe
19. 06. 2006 23:18
Dobrý den všem... Mám posbu, jedeme letos s manželkou do tohoto kempu, prolistoval jsem celkem dost stránek, ale nikde jsem se nedověděl, zda je možno parkovat autem přímo u stanu, pokud nekupuji celou parcelu, ale platím jen za stan, auto a osoby. Pokud jste tam někdo byli, prosím, napište i pocity a dojmy z tohoto kempu. Díky moc, Luděk.
Honza_S
Re: kemp Konobe
20. 06. 2006 14:49
Autem přímo u stanu většinou parkovat nelze, protože kemp je v kopci. Parkuje se na rozšířených místech na asfaltce která prochází kempem. Ale na jednotlivé parcely je to od auta docela blízko.
Autem u stanu lze parkovat v pravé novější části (přip pohledu shora směrem k moři).
Jinak je kemp čistý a pěkný, koupání buď na větší oblázkové pláži, nebo na skalnatých platech pod kempem. Pěkné pláže jsou podél pobřeží směrem na Starou Bašku, ale tam se lze dostat jen na člunu.
V srpnu je narváno, mnoho Italů a Němců.
vrgadaa
Re: kemp Konobe
22. 06. 2006 19:26
Byli jsme tam pred 4 lety ahodnotime to jako asi nejkrasnejsi FKK, moc se nam tam libilo
Re: kemp Konobe
08. 07. 2006 21:38
Děkuji všem za odpovědi, včera jsme se z tohoto kempu vrátili, maximálně spokojeni, opravdu moc hezký kemp, čisté sociálky..... Ale moc to zase chválit nebudu, aby tam nezačali jezdit hromady lidí....
Mějte se všichni fajn, cestování a moři zdar, s pozdravem... Luděk.
A+T
Re: kemp Konobe
14. 08. 2007 02:10
My se tam chystame v patek odjet na tyden nejedete tam take nekdo????
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.