Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam na FKK

Autor ted 
ted
Kam na FKK
04. 04. 2006 21:39
Poraďte kam na FKK - nudapláž nebo naturisticku oblast s ubytováním ve zděném příbytku nebo aparmánu, jedeme v červnu s dvěma malými dětmi cca 1 a 3 roky.

Na netu se píše, o hojnosti míst na Istrii, ale nejsou konkrétnější informace (ani fotky) lokalit.

Uvítám případné informace, typy (od Istrie až k Dubrovníku) foto i na tadeas16@seznam.cz

Za radu dík.
Re: Kam na FKK
10. 04. 2006 13:09
Ahoj,chystáme se do Primoštenu a kousek od něj je ostrov Smokvica,kde je přímo naturistická pláž,kam se taktéž chystáme. Doprava je prý lodí přímo z Primoštenu a aparmány i kemp seženete přímo ve městě.
ladax
Re: Kam na FKK
12. 04. 2006 12:28
Chci poradit , třeba se vám to bude prostě hodit.Takové místo pro nudisty je třeba ideální na Brela - Jakiruša a to úplný konec této oblasti,je to oblast staré Brely , autem se jede až na konec a cesta prostě končí asfaltová a zde je několik stavení - apartmánů a je možnost jít na krásnou pláž a nebo pro vyznavače nudy prostě jít stále dále po té nezpevněné cestě směrem jako na Pisak či Omiš a tam jsou nádherné pláže --- malé ve skaliskách pod strží, přístup je trošku náročnější, děti by bylo nutné asi nést v náruči , ale ten prostor je prostě nádherný, jste tam úplně sami a jen sami.Opravdu krása a to moře .
Re: Kam na FKK
12. 04. 2006 14:04
Jedu na Vis.Je tam možné naturistické koupání.
EPK
Re: Kam na FKK
19. 05. 2006 12:08
jaha2x
Re: Kam na FKK
21. 06. 2006 21:44
Tak pridam take jeden odkaz k tematu:

[www.cronatur.com]
Re: Kam na FKK
23. 07. 2006 09:32
jak bylo na Primoštenu. byli jste na FKK. Jaké to tam je? a s pojení s tímto ostovem je dobré? Ještě by mně zajímalo Jaké je tam zázemí - dá se tam něco koupit, nebo si to tam na ten den musím přinést sebou confused smiley.Dík
Re: Kam na FKK
30. 07. 2006 19:42
Zdravím, chystáme se s manželkou koncem srpna do Primoštenu, kdo jste byl, podělte se s námi o zkušenosti. Hledáme místa s nudikoupáním. Díky JAVI
Re: Kam na FKK
08. 08. 2006 12:56
Zdravím, to je opravdu opuštěný ostrov, na kterém není nic, ani stánek s občerstvením a pitím, musíte si vzít všechno sebou. Je ale na dohled od Primoštenu. Buď se tam necháte odvést z Primoštěnu místním domorodcem, a domluvíte si i cestu zpátky, nebo pod hotelem Zora, kde půjčují skútry, provozují jízdy na lyžích a na banánu, jsou taky lodičky, kterými vás tam zavezou a zase pro vás přijedou.
ted
Re: Kam na FKK
08. 05. 2007 20:38
Letos po dvou letech se opět chystáme do Chorvatska přelom 6 a 7 měsíce s představou dovolené na FKK. Jedeme ve složení 39, 38, 16, 4 a 2 roky poradí nám někdo místo z vlastní zkušenosti na Istrii či Dalmácii.

Můžete poslat fotku (na e-mail: tadeas16@seznam.cz)?

Díky.
Re: Kam na FKK
09. 05. 2007 16:47
Bunculuka... hotelibaska.hr asi nej kemp.thumbs up
Re: Kam na FKK
15. 05. 2007 17:14
TO: tadeas16@seznam.cz-poslal jsem Ti pár fotek, dostal si je?
ted
Re: Kam na FKK
17. 05. 2007 20:52
To:jéřa
nic nepřišlo
zatím Ti dík alespoň za snahu
čau
Re: Kam na FKK
20. 05. 2007 22:10
To:ted
před chvílí jsem Ti to poslal znovu na meil , který tady máš uvedený.Ozvi se jestli Ti to nepřijde.Mohlo by to třeba být pro Tebe velké a pak bych to poslal na dvakrát.Zdravím.
Re: Kam na FKK
28. 05. 2007 16:25
Dobrý den, chystáme se s dětma začátkem prázdnin do Chorvatska na Hvar pod stan. Máte někdo nějakou zkušenost s nudi kempem na Hvaru? Je tam vůbec nějaký? Děkuji za jakékoliv bližší informace.
Re: Kam na FKK
02. 06. 2007 06:31
pro: Bohumila Zimová
jo je tam určitě u městečka Vrboska u výběžku Glavica, ale kvalitu neznám, bydlel jsem v hotelu Adriatik a chodili jsme se nudit na Glavici a bylo odtud vidět do nuda kempu, tak určitě je oficialně naturistický, bez problémů.
Re: Kam na FKK
13. 06. 2007 13:52
Ale taky narvaný až k prasknutí!
Re: Kam na FKK
03. 06. 2008 11:15
Ahojky,vyrážíme příští týden na 3 týdny na Istrii ,Pula a kousek je fkk kemp kažela.Jezdíme tam už moooc let.Začali jsme s rodiči a ted už s vlastní rodinkou.Nebylo by špatné najít tam nové tváře,nejezdí tam někdo.Jsme ve složení 30+29 a děti 5 a 1 rok.Jedeme s osobákem a táhnem si budku.l
Re: Kam na FKK
22. 07. 2008 17:55
Musím trochu oponovat.
20.07.08 tedy před pár dny jsem se vrátil z Brely, konkrétně z Jakuriše a co se nudismu týče, byl jsem povětšinu času ze 14 dnů strávených na zmiňovaných piďiplážích SÁM bez plavek.
Zoufale jsem hledal ty vyhlášené místa kde se shromážďují nudisti z celého světa, ale nic.
Chvílema to dokonce vypadalo tak, že nemít cca dva metry a asi 120 kg, textiláci kolem by mně snad ukamenovali.
Tak jako jsem se těšil na tzv. Mekku nudizmu, jsem po dvou týdnech sklamaně odjel.
Prostředí je nádherné, to je fakt, ovšem malinkaté plážičky jsou už kolem 9:00 ráno přeplněné, téměř beznadějně textiláky a pokud nejste po prastrýci kamzík, myslím že 1-1,5 kilometru túry po ostrých skalách a téměř kolmých stěnách Vám brzy vezme vítr s plachet.
Po slibováné idylce pro nudisty skutečně ani památky.
Škoda.
avatar Re: Kam na FKK
05. 10. 2008 17:48
...Doporučuji FKK v Rabacu....jsou tu vidět i tankery, které jezdí do Rijeky...smiling smiley







Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 10. 2008 17:49).
Re: Kam na FKK
20. 02. 2009 08:20
Kvarnerské ostrovy a okolní pevnina....


Ahoj, měl bych jeden dotaz na cestovatele z této části Chorvatského Jadranu..neznáte někdo v této části nějaký odlehlejší apartmán či vilku k pronájmu cca pro 6–7 lidí , co by navazovala na uzavřenější pláž (vhodnou i pro koupání s dětmi), kde jak v okolí apartmánu či domku a přilehlé pláži bychom si mohli užít nudismu a rekreanty nerušeného okolí? Asi toho chci moc… eye rolling smiley Děkuji za případnou odpověď.
avatar
mdr
Re: Kam na FKK
20. 02. 2009 11:56
Zkus pohledat na www.adriatic.hr, například toto se mi líbí:

[www.adriatic.hr]

My jsme byli tady:

[www.adriatic.hr]

je to tam fajn, ale samota to není
Re: Kam na FKK
20. 02. 2009 14:25
mdr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkus pohledat na www.adriatic.hr, například toto
> se mi líbí:
>
> [www.adriatic.hr]
> 35
>
> My jsme byli tady:
>
> [www.adriatic.hr]
> 40
>
> je to tam fajn, ale samota to není
Takovýchto lokalit je v Chorvatsku hromada. Jenže tazatel chce jet do poněkud jiné oblasti. Kde těch požadovaných míst bohužel moc není, ale určitě se najdou na Cresu, na západní straně Krku a možná i na Rábu. Bohužel přesněji neporadím.sad smiley
Re: Kam na FKK
30. 03. 2009 22:03
My jsme zatim poznali jen Bunculuku na Krku a libilo se nam tam tolik,ze nas to ani jinam nelaka...thumbs upspinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam na FKK
31. 03. 2009 11:45
paaga napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme zatim poznali jen Bunculuku na Krku a
> libilo se nam tam tolik,ze nas to ani jinam
> nelaka...thumbs upspinning smiley sticking its tongue out


Vám nevadily příšerné davy lidí v kempu, na pláži, v městečku?
Re: Kam na FKK
31. 03. 2009 19:49
no, nevím, davy tak maximálně ve městě a na městské pláži, ale kemp je klidný, včetně hlavní nebo dalších pláží. Jestli někdo hledá pláž bez živáčka, tak Bunculuka ta pravá není, ale místo na pláži, restauraci, hřišti (a to vše kousek od ubytování a zázemí) se vždy kdykoliv (i v hlavní sezóně) najde. Pro pobyt s dětmi výborný kemp.
Re: Kam na FKK
31. 03. 2009 22:21
paaga napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme zatim poznali jen Bunculuku na Krku a
> libilo se nam tam tolik,ze nas to ani jinam
> nelaka...


Vám nevadily příšerné davy lidí v kempu, na pláži, v městečku?


No tak my jsme teda zadne priserne davy nepotkali! A to v prvni polovine ...:-)
Re: Kam na FKK
23. 04. 2009 09:26
Jezdíme po naturistických centrech v evropě a ještě jsme nebyli ve valalte v chorvatsku.Nevíte někdo jak se pohybují ceny v tomto kempu,popřípade v jinym natur cempu v chorvatsku.Jsme bezdětný pár a rádi by jsme se přidali.
avatar Re: Kam na FKK
04. 05. 2009 08:19
Ahoj.Poradí někdo klidný FKK kemp s ubytováním v chatičkách nebo karavanech(ne stany a ne ostrov) pro 2 osoby začátkem září?Nehledáme rušný kemp ale klídek.Pokud má někdo dobrý tip prosíme o nějaké foto na slofik1@seznam.cz děkujeme
Re: Kam na FKK
31. 05. 2009 14:29
Já bych volil Valaltu.Jezdíme tak už 4 roky vždy v červnu a vždy velká spokojenost.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.