Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

FKK na Pelješacu

Autor smejkali 
FKK na Pelješacu
07. 03. 2006 20:28
Jak to vypadá s FKK na Pelješacu, dají se tam nějaké nalést a kde?
Re: FKK na Pelješacu
12. 03. 2006 20:42
Nevím kam jedeš byl jsem na Orebiči a za městem pod cestou je lesík který končí v moři zde jsou různé malé plácky kde se koupe bez plavek ale oficielní značená FKK na Pelješacu není.
Re: FKK na Pelješacu
12. 03. 2006 22:42
Kam jedu to zjistím až na Pelješacu, podle toho kde se nám bude líbit.Byli jsme
tam v roce 1992 a to tam nikdo nebyl, takže jsme si nudi udělali kde jsme chtěli.
Jinak dík Ivan.
Re: FKK na Pelješacu
23. 03. 2006 06:46
V Orebiči na konci pláže Trstenica ( na kopečku při příjezdu do Orebiče strmá pěšina dolů )je oficiální FKK pláž. Neplatí se žádné vstupné, z 99% jsou návštevníci češi. Dále pak za Orebičí pod silnicí na Viganj jsou plácky zaplněné nudisty, opět většinou z čr.
Re: FKK na Pelješacu
23. 03. 2006 21:19
Díky za info
Pavvel
Re: FKK na Pelješacu
28. 03. 2006 14:48
Oficialni v Trpanji, neoficialni napr. v Zuljane za textilni plazi.
Re: FKK na Pelješacu
03. 05. 2006 13:21
TO TONY:

Jak daleko je FKK v Orebici daleko od prvních apartmánů.. nebo od města?

Nemáš náhodou nějakej fajnovej typ na hezký ubytování...?

Spíš mi jde o to aby u apartmánu byla nějaká zastíněná terasa nebo plácek za nebo i před domem, kde se dá večer(nejen večer) sedět a popíjet víno....

Díky Blanka
Re: FKK na Pelješacu
04. 05. 2006 07:37
Popisovaná pěšina ze silnice je nad prvními domy při vjezdu do Orebiče. Samotná pláž Trstenica je dlouhá cca 700 m, na jejím konci je cedule FKK a pláž cca 50 m, která končí mezi balvany a skalisky. Nejblíž jsou asi apartmány po pravé straně nad silnicí, v levo je nad začátkem pláže malej kemp, restaurace Dalmatino, kde dobře a levně vařej, je docela výběr a příjemný posezení. Orebič je hodně roztažený město, já jsem na zmińovanou pláž jezdil těch několik stovek metrů autem. Měl jsem ubytování přes agenturu Dalmacijatour, je tam terasa v prvním patře se slunečníkem, nebo sezení ve stínu z druhé strany na pavlači. Majitel cestovky sežene ubutování v Orebiči kdekoliv, je to Chorvat, ale fajn chlap, jezdím od něj už léta. Sice mu zůstane malá provize, ale celkově je ubytování docela levný a pořád lepší než po asi tak 16 hodinách v autě někde na blint shánět sprchu...
Re: FKK na Pelješacu
04. 05. 2006 11:47
Tony

Díky za informace.
Ještě jedna otázka... jaký typ pláže to je?
Je to aspon trošku vhodný pro 5 letý ditě?
Nejsou to jen skaliska?


Díky Blanka
Re: FKK na Pelješacu
04. 05. 2006 15:37
Blanka: pláž je z malých kamínků, ty balvany jsou až za pláží. Zkus si dát do vyhledávače " Trstenica " , podívej se na konec a uvidíš hned jak to tam vypadá...
Modena
Re: FKK na Pelješacu
05. 05. 2006 10:19
Ten konec pláže Trstenica je super a během odpoledne tam i nejdéle svítí slunce, když už je zbytek pláže dávno ve stínu ! Jediné mínus toho konce Trstenice je fakt, že tam nikdo neuklízí naplavené řasy a ostatní humus a že zde ústí jekési 2 obrovské roury - zřejmě kanalizace . . .
Re: FKK na Pelješacu
09. 05. 2006 07:47
Modena: suchý řasy tam byly, ale těch rour jsem si za celý týden na břehu nevšiml.
Modena
Re: FKK na Pelješacu
09. 05. 2006 09:14
tony
No - musíš pod vodu, tony, pod vodu !
Re: FKK na Pelješacu
10. 05. 2006 20:44
Zkuste se podívat na www.... docela zajímave ceny a místa jen na Pelješaci.My jedeme do Orebiče.
Re: FKK na Pelješacu
10. 05. 2006 20:46
dovolenavchorvatsku
Re: FKK na Pelješacu
10. 05. 2006 20:46
Re: FKK na Pelješacu
10. 05. 2006 20:47
Takhle to jde taky napsat co? Sice na 3 x ale jde.Přeji dobrý výběr.
BlankaL
Re: FKK na Pelješacu
11. 05. 2006 06:25
To Modena:

tak to jsi me docela s tou kanalizaci dostal!!! sad smiley((
Takže opět má to dilema kam na dovolenou, aby byla v blízkosti nudistická pláž.

BlankaLuki

Re: FKK na Pelješacu
11. 05. 2006 14:52
Pete: Kam jedete? My si taky vybrali Orebic - app. Eva.
Modena
Re: FKK na Pelješacu
11. 05. 2006 22:56
To BlankaLuki
Neboj - není to vůbec poznat a stejně mi přijde, že je to ještě z té bývalé opuštěné školy na svahu a ještě odněkud, ale podle všeho - NEJSOU V PROVOZU ! ! ! :-))
Já se tam jedu koupat taky a už za 35 ! A už po šestý ! Žádná vyrážka, žádný problémy, jen jsem si tam několikrát připálil prdel . . .

P.S. Na pobřeží Dalmácie už existuje opravdu málo míst, která by nebyla nějakým způsobem "postižena" překotným rozvojem turistiky, případně místním obyvatelstvem, kterému, jak jistě všichni dobře víte, termín "ochrana přírody" zní jako "narušení osobních svobod" a útok na "svébytnost národních tradic" ! Jižní národy obecně vždy používali moře jako odpadní stoku a 21.století na tom pramálo změní ! ! !
Re: FKK na Pelješacu
12. 05. 2006 06:26
Modeno... říkáš za 35 dnůůůů?????
Tak třeba tu Tvoji spálenou prdýlku uvidím... já tam budu pravděpodobně taky!!!!
thumbs up smiley
Blanka
Modena
Re: FKK na Pelješacu
12. 05. 2006 16:07
To Blanka :
Jo - tu nepřehlédneš, jak bude zářit . . .
Letos budeme v Orebiči bydlet asi hned nad silnicí někde za tou jejich slavnou Orebič Tours, tak budem jezdit buď na Trstenici na FKK, nebo se nám moc líbilo na pláži Divna a na Lumbardě ! Máme sebou našeho tříletého rošťáka, tak bereme sebou i "pevné nervy" !
Plánujeme výlet do Mostaru, na vodopády Kravica a do Dubrovníku !
Jedeme od Plzně 16.6., vracíme se 1.7.Tak se kdyžtak ozvi, jak to bude s vámi a zajdem na Karlovačko

Re: FKK na Pelješacu
13. 05. 2006 12:33
My jedeme do apt.Jasmínka , ale snad to bude v pohodě.A kdy jedete vy?Raadku?
Re: FKK na Pelješacu
13. 05. 2006 20:38
To Pete: Puvodne jsme meli vybranou taky Jasminku, ale nakonec APP Eva. Jedeme 4.7.-16.7. a Vy?
Re: FKK na Pelješacu
17. 05. 2006 20:10
My jedeme už 20.6-1.7 .
BlankaLukinka
Re: FKK na Pelješacu
06. 06. 2006 07:20
Všem co to tam znaj:

Mám ještě jeden dotázek.

není problém u FKK Trstenica s parkováním?
Přece jen se táhnout s malým dítětem třeba přes celé město... však to určitě znáte.

Díky Blanka
avatar Re: FKK na Pelješacu
06. 06. 2006 10:28
To BlankaLukinka :
My jsme to měli poměrně blízko, ale několikrát jsme se stavovali na FKK po cestě z výletů a vždy jsme parkovali nad silnicí - před prvními baráky souvislé zástavby hlavní orebičské ulice je takovej plácek, kde už uvidíš parkovat i jiné ! Pak vyrazíte směrem ke staré škole kousek zpátky ven z města a ještě před plotem té staré školy je taková malá "myší díra" v keřích a touhle cestičkou po 30m dojdete až na pláž, u moře vyrazíte vlevo a po dalších cca 30m začíná nepsaná hranice naháčů, která vede až na konec pláže Trstenica !
avatar Re: FKK na Pelješacu
11. 02. 2008 18:09
Změnilo se něco od léta 2006 s plážemi či plážičkami FKK v blízkém okolí Orebiče?
avatar Re: FKK na Pelješacu
24. 08. 2008 14:51
Tak si musím odpovědět sám. Byli jsme ubytováni v hotelu Bellevue za Orebičí. Jelikož jsme nechtěli dělat 100 jarních kilometrů za nudapláží v Okolí Orebiče, chodili jsme 20 minut od hotelu na plážičku ,která leží hned pod silnicí směrem na Kučiště. Pláž byla značně kamenitá se špatným přístupem do vody, plná ježků. Splnila ale s trochou opatrnosti účel......Navíc bych chtěl upozornit: celý týden nám fučel silný vítr....takže vlny a studená voda. Jinak potvrzuji , co už bylo tady napsáno......nastává úpadek nudismu. Všude samí textiláci ( a šmíráci)!
Re: FKK na Pelješacu
12. 04. 2010 22:10
Chci poděkovat za rady zde uvedené.
Malinko ale tápu, kde je dle googlu trstenica pláž. Trošku jsem zmaten slovy básníka. ....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.