Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tučepy od 26.8.------------????

Autor JAVI 
Tučepy od 26.8.------------????
23. 08. 2013 22:39
Čauky,
setkání na nuda pláži....od 26.8.????????
Re: Tučepy od 26.8.------------????
17. 09. 2013 19:08
Ahoj,

tak jsem omrkl Tučepskou FKK, bohužel dnes to na koupání nebylo, je pěkná, ale já zůstanu věrný naší plážičce o pár set metrů jižněji v Podgoře. Letos jsme příjemně překvapeni, narazili jsme tam na známé české tváře i na známé místní povaleče a obejdy, takže žádné překvápko.
Re: Tučepy od 26.8.------------????
17. 08. 2014 15:09
Čauky,
tak jako každoročně........Tučepy od 26.8.2014.......nepotkáme se???
JAVI
Re: Tučepy od 26.8.------------????
17. 08. 2014 15:53
Tučepi s tvrdým... to má nějaký skrytý nudistický význam?? eye popping smiley
Re: Tučepy od 26.8.------------????
19. 08. 2014 06:43
Se tam asi trochu vytvrzují... smileys with beer
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
19. 08. 2014 07:20
Tučepi už letos ne, ale příští rok v červnu - URČITĚ!!! A bude to hotel Neptun.
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
03. 03. 2015 11:30
Ještě vloni jsem "vyhrožoval", že to bude letos opět Neptun. S politováním musím konstatovat, že nebude. Letos to vychází od "mé" CK i se slevou stáleho zákazníka,platbou v first minute zhruba o 3000,- víc než vloni. No a to je na 2 skoro o 6000,- víc.Takže jak se zpívá v jedné písničce - "Někdy příště...." a to přesto, že tam bylo opravdu fajn. Snad včely donesou více medu. I když to letos se včelstvy vypadá dost bledě, med bude jen pro domácí, jestli vůbec. Zazimovával jsem jich 17. Při ošetřování v říjnu už jich bylo jen 6, no a teď se ozývají jen troje.
V důsledku dlouhého teplého podzimu se některá včelstva vyloupila, nějak jsem tomu nemohl zabránit i přes zúžená česna , některá včelstva se "vypařila" i od zásob (asi postřik polí jedy proti plevelům, možná i varoáza na to měla vliv). No a tak dopadlo, že zůstaly zatím jen ty troje.
Nejsem ale sám, kdo takhle dopadl,vím o více včelařích co "splakali nad výdělkem".
Re: Tučepy od 26.8.------------????
03. 04. 2015 15:02
A kam tedy jedeš letos, sehnal jsi něco v sezoně levnějšího?
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
03. 04. 2015 17:23
Nejezdím už v sezoně. To je výhoda důchodu.
Takže letos jsem vybral Resort Resnik v Kaštelu Štafilič od 12.9. Je to též all inclusive, i když jak píší, tak spíš taková plná penze. 6200,- pro jednoho i s pojištěním bez dopravy.
Recenze jsou poměrně příznivé,snad jen komáři je to negativum, ale Biolit to jistí. Celkem se těším na blízké letiště, je zajímavé pozorovat letadla na vlastní oči ve vzduchu. Počasí snad bude ještě dobré, vloni bylo.
Budeme mít sebou tříletou vnučku, snad si to také užije, prý pláž i přístup do vody jsou vhodné pro malé děti.
Někdy kolem roku 2012 psali recenzenti, že moře bývá špinavé. Ti z roku 2014 naopak zdůrazňovali, že voda je čistá, průzračná. No jsem zvědav. Samozřejmě sem někam dám svůj pohled na pobyt po návratu. Ale bude to v jiném vlákně, rozhodně ne v Tučepy
Re: Tučepy od 26.8.------------????
04. 04. 2015 12:41
pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat, pýr, pýřit se, čepýřit se,Tučepy
( pyšný, pýchavka, přepych, pytlák, ptakopysk, třpytka, nevyzpytatelný, pýří, Spytihněv)
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
04. 04. 2015 13:30
To je velmi zajímavé. Je potřeba si to vše správně zdůvodnit.
Nejsem si ale jistý, že ta pravidla co vymysleli pro Čechy, Moravu a Slezsko platí i v Chorvatsku. To se páni vědci, kteří v životě nebyli ve školství a i v praxi, jak to tady bývá v těchto končinách zvykem, klidně mohou stavět na hlavu, včetně čtyřiačtyřicítky.
Takže jedině správně Tučepi, Tučepi, Tučepi, když se bavíme o městečku v Chorvatsku. Když budeš mluvit o tvých čepech, které máš zde, nebo tady thumbs up, tak si tam piš tvrdě ypsilon, jak budeš chtít.
avatar
mdr
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 11:47
Chorvatština je mi sympatická tím že nezná tvrdé y, dokonce i název tohoto písmena se píše s měkkým: ipsilon smiling bouncing smiley

Ale zase je možné, že čeština má svůj tvar, jako třeba Londýn, Vídeň... nebo slovo tygr, které se snad všude jinde píše s měkkým i grinning smiley

Konec jazykového okénka
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 11:55
Někdo to vidí, jiní to vydí.
Anonymní uživatel
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 12:12
Ja tam Vydim TUČEPIIIII.
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 12:26
Češi i Slováci to vidí stejně.
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 13:36
Copak Pepa, ten aby se nepřidal. Ale co si myslí na Slovensku o psaní některých slov je nám tady v Česku úplně jedno. Jejich Slovník jazyka slovenského neznám a ani to nepotřebuji. Klidně může vyskakovat metr dvacet vysoko.

[cs.wiktionary.org]
[cs.wikipedia.org]
jedině za c) je správně:
[cs.wikipedia.org]
A o tomto městečku Tučepi se tady bavíme.
A tímto končím s tématem i - y ve slově Tučepi, i kdyby se 44 stavěla třeba na hlavu a Pepa se přidával.
avatar
mdr
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 16:37
Už jsme docela daleko od původního tématu - naturismus v Tučepi, tak se k němu vrátím: kdo jste byli v poslední době v Tučepi, prozraďte, fungují ještě nudapláže na obou koncích Tučepi, severní i jižní? A co pláž Nugal, jak vypadá? Chystáme se v červnu a rozhodujeme se mezi Murterem a Tučepi.
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 16:49
Vydím že číslo 44 prochází napříč forem a radí. Taky jsem již dostal SZ od čísla 44.
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 16:53
Ty jsi jediný co vydí.Ostatní vidí.
avatar
mdr
Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 17:09
Vážení, vraťme se k tématu... angry smiley
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
05. 04. 2015 18:09
Co se týká pláží FKK v Tučepích v červnu 2014.
Na severním konci, na pláži pod nefungujícím hotelem Jadran FKK existuje. Nahuláči vylehávali tak 50 metrů směrem do oblázkové pláže. A pokračovali ve slunění na divoké pláži směrem na Makarskou.
Jednou si 2 starší Němci, nahoře a dole bez, lehli hned přímo po příchodu na tuto nádhernou pláž. Pláž se postupně zaplnila rodinami s dětmi. Jim to samozřejmě nevadilo. Komu ta jejich nahota vadila, tak to byl chorvatský pronajimatel lehátek, který je přišel sprdnout. Němci se potom přestěhovali blíže skalám. Nuda pláž v těch skalách začínala nápisem FKK.
Na jižním konci Tučep, při cestě do Podgory, jsem si také všiml, že se také vyskytovali nahuláči. Pláž byla bez označení. Tam jsme na FKK nechodili, tak jestli tam naturisti někomu vadili, nebo nevadili, nevíme. Ale myslím, že ani tam žádné problémy nebyly, i když jsem označení FKK nikde neviděl.
Anonymní uživatel
Re: Tučepy od 26.8.------------????
28. 04. 2015 08:02
Kabinete tato stránka je o nudi a nie o včelách.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jozefmac (29. 04. 2015 16:49).
avatar Re: Tučepy od 26.8.------------????
28. 04. 2015 15:17
Teď jsi mne teda pořádně rozčilil, jseš bl..j nebo co? O čem píšu v předcházejícím článku? Nebo neumíš číst Kde jsi chodil do školy?
Ty a Čech? Haha kdyby jsi byl Čech, tak píšeš česky!
A já Čech nejsu, já su Moravák. A nestarej se o "starobu".Starej se o sebe.

Ostatní prominou. Díky. Muselo to ale ven.
Anonymní uživatel
Re: Tučepy od 26.8.------------????
28. 04. 2015 17:03
Tvoja inteligencia je na vysokej úrovni.Já som sa narodil v Mostoch u Jablunkova v roku 1952.V roku 1971 som sa odsťahoval na Liptov kde doteraz žijem.Preto píšem a rozprávam Slovensky.Nikdy by som si Ťa nedovolil titulovať slovom blbec.Pekný deň a adamitom zdar.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.