Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulika - plaz a obuv do vody?

Autor Svatosova 
Ulika - plaz a obuv do vody?
19. 05. 2009 16:32
Chtela jsem se zeptat, je nutna v Ulice pouzivat obuv do vody, kvuli jezkum, je tam spise skalnate pobrezi?
Rozmyslime totiz, jestli jen do Uliky nebo do Valaty.
Dekuji za odpovedi.
avatar Re: Ulika - plaz a obuv do vody?
20. 05. 2009 12:14
Když jsme tam byli v r.1998 poprvé tak tam bylo ježků spousta, teď ho musím hledat daleko od pobřeží, pokud ho chce malý vidět. Pobřeží je kamenité, děti i manželka boty do vody nosí, já ne. Skoro celá pláž je upravená tak, že vytvořili betonová solaria, naskládali kameny vedle sebe a zalili to betonem, nevypadá to špatně... Vstupy do vody jsou různé, od pozvolných, ale vždy kamenitých, až po žebříky...
Re: Ulika - plaz a obuv do vody?
22. 05. 2009 08:13
Ježků tam opravdu moc vidět není. Boty do vody potřebujete skoro na celém chorvatském pobřeží, pláže v Ulice jsou skalnaté, betonové, i jemně štěrkové, ráno, když si jdu jenom tak zaplavat, tak do vody lezu z mola, to už samozřejmě bez bot.
Re: Ulika - plaz a obuv do vody?
22. 05. 2009 08:52
Udajne Valalta ma lepsi plaze, je to prosim pravda nebo je charakter stejny jako v ULICE?
Re: Ulika - plaz a obuv do vody?
25. 05. 2009 11:09
Ve Valaltě jsem byli jednou, pár dní před lety, vzpomínám si, že tam byla laguna s takovým jemným štěrkem, a pak takový kousek pro děti, ale jestli tam byl písek, tak to už si nepamatuju. Každopádně Valata i Ulika jsou v obou případech skvělé volby, oba dva kempy můžu doporučit (i když my, jak už jsem tu psal preferujeme Uliku).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.