Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brač - mapka

Autor Lenis 
Brač - mapka
08. 08. 2007 09:07
ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevlastní nějakou rozumnou mapku ostrova Brač. Na netu jsem našla jen základní plánky, nejsou tam vidět žádné vrstevnice nebo třeba nějaký míň frekventovaný cesty. Bereme si s sebou kola a to by opravdu chtělo něco rozumnějšího na orientaci :-) Nebo je třeba možnost si stáhnout někde mapu pro GPS navigaci?

Taky mám informaci, že existuje přímo plánek pro cyklisty s trasama, na kterých jsou i grafy nadmořských výšek atd. - nevlastní ho NÁHODOU někdo, kdo by byl ochotný ho přescanovat?

Díky.
Re: Brač - mapka
09. 08. 2007 08:51
takže si odpovím sama :-)

kdyby to někoho zajímalo, mapy do GPS se dají stahnout na RapidShare, odkazy jsou k nalezení na Warforu.

Hned jsme včera vykoumali, že budeme mít co dělat se na kolech dostat z Bolu na Vidovu Goru :-D asi popojedeme autem nahoru a až odtamtud pojedeme.
Re: Brač - mapka
09. 08. 2007 14:12
Pro oziexplorer mam nakalibrovane chorvatsko, pokud mas zajem napis nahled
Re: Brač - mapka
11. 08. 2007 23:49
díky moc, ale už jsme našli ty mapy do GPS na Warforu a jsou super i s vrstevnicema. Abych si s sebou pořídila na ty kopce přídavný motor grinning smiley
Re: Brač - mapka
30. 04. 2008 22:56
Na Brač jezdíme už 10 let a bohužel mám zkušenost, že ne všechny mapy odpovídají zkušenosti. Je pravda, že mluvím o tištěných mapách, s GPS nemám zkušenosti, ale přesto by asi bylo dobré s tím počítat. Jde hlavně o to, že některé cesty mohou být špatně zakresleny a to pak na pěkné zakufrování stačí:-((
Re: Brač - mapka
30. 04. 2008 22:59
Pardon, neodpovídají skutečnosti, i když zkušenosti vlastně taky:-))
Re: Brač - mapka
24. 05. 2008 13:34
Blanko, ty mapy z GPS jsou docela dobré a stačí nám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 132
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.