Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Modra jaskyně

Autor Timka 
Modra jaskyně
03. 08. 2007 08:03
Chystám se koncem srpna na Cres. Slyšela jsem o modré jaskyně. Len nevím jak se tam dostat bez lodky.Vím jenom, že je to někde pod Lubenici. Prosím Vás poradte.
Re: Modra jaskyně
12. 03. 2008 20:37
Z přístavu Cres jezdí snad každý den loďkou k té jeskyni, cenu si bohužel nepamatujem. Druhá možnost je sejít pěšky z Lubenice, ale to by chtělo kondičku, v tom vedru pak nahoru musí být peklo.
Bára
Re: Modra jaskyně
27. 04. 2008 20:37
Kde je ta modrá jeskyně? Dole na pláži jsme byli, ale o žádné modré jeskyni nevím...
Re: Modra jaskyně
27. 04. 2008 23:17
Kdo ma rad horskou turistiku tak muže se na modrou jeskyni dostat s vesničky Lubenice pěšky sestup dolu trva 1,5hodiny velice prudky na horu to trva 2,5hodky.Pořadné boty.Hlavně musíte dolu přijit když je odliv jinač se do jeskyně musíte podplout.Je možnost si pujcit lodku ve vesničce Martinščica.Nebo jet z Cresu na vylet a to i s obědem za 130kn os.Přeji krasnou dovolenou.
Re: Modra jaskyně
03. 01. 2009 18:58
Moze mi niekto poradit?Posledne tri roky dovolenkujeme na Ciove.Ked dozijeme tak aj tento rok.Ako sa odtial dostat na ostrov kde je Modra jaskyna(trebars aj zo Splitu) zatial som nenasiel normalne spojenie,aby sa to dalo zvladnut za jeden den.Vdaka za pochopenie a radu.
Re: Modra jaskyně
03. 01. 2009 20:30
To Garybaldy na modrou jeskyni na Cresu zpomeň je dost daleko ale na modrou jeskyni na ostrově Vis se dostaneš i ze Splitu podívej na stránky chorvatsko .cz.
Re: Modra jaskyně
09. 01. 2009 22:29
Ahoj baculka!Vies mne ide o tu modru jaskynu na ostrove Bisevo.Ked mas radu tak ma potesis.Vsetko dobre.Pekny vecer.A este nieco-nevies ci je v Makare(dedinke nad Makarskou parkovisko.Totiz chceme odtialpodniknut pesiu turu na Sv.Jure.Este raz vdaka.
Re: Modra jaskyně
20. 01. 2009 10:18
Ahoj baculko! Vztahuje se tvůj popis cesty k jeskyni na Cresu také na cestu k té krásné pláži u Lubenice? Může se tam dostat pěšky průměrná česká rodina (dvě odrostlejší děti) a nebo nemáme jinou šanci než si zaplatit ten výlet i s obědem?
Re: Modra jaskyně
20. 01. 2009 10:47
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:37).
Re: Modra jaskyně
20. 01. 2009 17:25
to Vladka na pážičce jsme nebyli jen u modré jeskyně.Dá se to zvládnout ji já to zvládla vzhledem mé kulaté postavě a silné cukrovce v sandálích a v pravém poledne výstup nahoru jsem zvádla.Opravdu pořádné boty a čas bych volila odpoledne a k večeru zpět a pujdu klidně znova stojí to za to.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 46
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.