Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

mapy.cz

Autor atnarfus 
mapy.cz
23. 03. 2006 09:47
Mrkněte na mapy.cz
je tam celkem slušná satelitní mapa chorvatska, v zakladní mapě si najdetě lokalitu v chorvatsku a pak si to v pravém horním roku překlikněte na leteckou, pak se to ještě dá klávesou + trochu zvětšit, není to extra podrobné, ale je to zatím nejlepší co jsem našel

velice dobře je tam udělaná mapa ČR
Re: mapy.cz
23. 03. 2006 10:45
Lepší je stáhnout si google earth- je podrobnější a super.A některá větší města se dají ještě více přiblížit než okolní krajina
Franta PM
Re: mapy.cz
23. 03. 2006 12:57
Google earth mám, je to skvělý, ale škoda, že právě lokality mimo velká města (nejen chorvatské pobřeží a vnitrozemí) se nedají kvůli rozlišení více přiblížit.
Re: mapy.cz
23. 03. 2006 13:36
Já ho mám taky, ale snímky na mapy.cz mi připadají trochu ostřejší a kontrastnější než na googlu
Re: mapy.cz
30. 03. 2006 12:23
Ahoj! Prosím Tě Lenko odkud máš tolik informací? thumbs up eye popping smiley cool smiley
Re: mapy.cz
30. 03. 2006 14:23
To Adam: Jo tak ty sleduješ všechny moje příspěvky a proto sis myslel že tam jezdím každý rokwinking smiley Nevím, prostě to vímsmiling smiley Ten google earth zrovna od lidí z diskuze o Řecku. Stáhni si to, je to super.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenka (30. 03. 2006 14:24).
aqa
Re: mapy.cz
25. 05. 2006 15:06
Lenka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Adam: Jo tak ty sleduješ všechny moje příspěvky
> a proto sis myslel že tam jezdím každý rok Nevím,
> prostě to vím Ten google earth zrovna od lidí z
> diskuze o Řecku. Stáhni si to, je to super.
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lenka
> (30.03.2006 14:24)


Reddman,asi jsme se trochu špatně pochopili.U nás už taky není nic zadarmo a nebude dlouho trvat a bude se chodit do lesa na hříbky za paušální poplatek.U vás už se taky musí za vše platit,ale služby které jsi zaplatím ,...?, Poplatky za vinjety atd pro lodě,by mněli být použity na námořníí značení včetně výstražných ,aby jsi za kormidlem nemusel stát jak vocas a pořád hlídat vo jakou skálu lízneš .Viděl jsem němce co rozbil lod na Rabu ,že přehlídl skály asi 150 m od břehu./samozřejmně neoznačeno/,až jsem se divil ,že to nebouchlo.Bydlel kousek od nás a případný námořní protest ,který podal na lučka kapetanija mu byl k ničemu!!!U nás taky platíme poplatky a dálniční známky a když přijedu k Vám a vidím jaký máte bezvadný silnice tak ,tiše závidím .To znamená ,že všude je něco dobrý a zlý.Nevím jaká je praxe vaší policie ,když chytnou někoho ,kdo chytá ryby bez patřičného povolení ,ale viděl jsem na Lošinj ,jak dusili lidi a hrozili pokutou.Možná letos budou tolerantnější a nebo naopak? Mám rád Chorvatsko a vždy se tam rád vracím .V pátek fičím znovu .Takže Reddmen ,vše dobrý a třeba tam spolu zalovíme,případně zapaříme .thumbs upsmileys with beer
Re: mapy.cz
25. 05. 2006 15:33
Co to toto?confused smileygrinning smiley
Spaceion
Re: mapy.cz
18. 06. 2006 20:59
huhů
Re: mapy.cz
18. 06. 2006 21:01
Re: mapy.cz
10. 08. 2006 11:04
Ahojte,

vie mi niekto poradiť, ako sa dostanem k podrobnej mape mesta Mlini?
Nikde to neviem najsť.

dik
Re: mapy.cz
22. 03. 2007 20:22
Nevíte někdo prosím, zda neexistuje nějaká chorvatská obdoba naší mapy.cz? Tj. podrobná mapa Chorvatska, případně i možnost přepnutí na letecký snímek. Velmi by to pomohlo k podrobnější orientaci a identifikaci např. při výběru soukromého ubytování přes internet.
Re: mapy.cz
22. 03. 2007 23:38
Doporučuji zde již mnohokrát zmiňovaný odkaz [www.hac.hr]
Re: mapy.cz
23. 03. 2007 15:25
To je dobrá mapa, ale s podrobností mapy.cz se to nedá vůbec porovnávat.
Když jde o letecké/satelitní snímky, tak koukám na [maps.google.com] několik oblastí na pobřeží je ve vysokém rozlišení.
Re: mapy.cz
25. 03. 2007 19:03
Díky, tyhle odkazy znám. Marně se snažím najít nějaké chorvatské mapy, tak jako naše mapy.cz nebo mapy na atlas.cz
Re: mapy.cz
25. 03. 2007 21:04
Bohužel asi nic v takové kvalitě neexistuje. Já zase hledám něco co bych mohl offline používat na notebooku. Zatím jsem nic mimo obdoby papírové mapy nenašel.
avatar Re: mapy.cz
26. 03. 2007 09:37
atnarfus: mám stejný problém, zadarmo nic asi není. A tak se patrně uchýlím k nelegální činnosti. Nainstaluju si mapy pro satelitní navigaci. Jdou použít i bez GPS jen jako mapy a vyhledávač cesty. Loni jsem je kupoval pro kamaráda a letos jsem mu dělal aktualizaci. Tak mi snad nechá instalační CD zkopírovat. Jinak ten produk stojí asi 3000,- kč a z Chorvatska tam jsou jen hlavní průjezdní trasy. Ale i tak dost dobrý.
Zatím mám čas tak hledám stále něco co je Free, ale pokud nenajdu dám se na dráhu zločinuthumbs up smiley
GPS mapa
30. 03. 2007 20:37
GPS mapa SLOVINSKO, CHORVATSKO a BiH

AdriaRoute v1.60 (je to najnovsia verzia - vydana prave dnes!!!!)

Mapa je urcena pre navigatory zn. Garmin, ale je mozne ju pouzit aj offline (napr. v notebooku).

Momentalne je to najlepsia GPS mapa na trhu. Je velmi podrobna - vyskusajte si ju.

Download link: http://www.navigo-sistem.hr/update/AdriaROUTE_1.60.exe

Postup:
Stiahnut a nainstalovat do PC. Pri spusteni bude program pozadovat unlock key (inak sa detaily mapy nezobrazia). Namiesto pozadovaneho 25-miestneho unlock key napiste slovo DEMO. Takto "odomknuta" mapa funguje iba v PC. Ak ju chcete dostat do navigatora, musite mat spravny kluc.

spinning smiley sticking its tongue out

smoking smiley smoking smiley smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil croat (30. 03. 2007 20:48).
Re: GPS mapa
12. 04. 2007 10:32
Díky, už jsem to taky objevil. Dobrý link...
Re: GPS mapa
14. 04. 2007 11:48
Ahojky všichny, nevím jak moc tomu budete nakloněni, ale za pokus to stojí. Posílám Vám pár odkazů na Warwz fórum, kde jsou linky na všechny možné mapy a navigace. Jenom hledat, stahovat a instalovat....

[www.nwf.cz]

[www.nwf.cz]

[www.nwf.cz]

[www.nwf.cz]

Možná to po vás bude chtít registraci, ale to je jenom jméno a heslo, to snad není nic osobního smiling smiley

Šťastnou cestu, Folba
Re: mapy.cz
08. 06. 2007 23:23
nech sa paci, ak by mal niekto zaujem o tuto [www.hac.hr] mapku v prevedeni .jpg nech sa paci stahujte

[rapidshare.com]

5700x6200 pixelov
21,5MB
Re: mapy.cz
07. 07. 2007 16:21
Je to hezká mapa, ale nejde uložit do PC (alespoň né mě, možno dělám něco blbě) a dá se zobrazit jenom online sad smiley. Myslím si, že pokud ji máš v PC, tak by to chtělo zabalit do např. *. rar a pak to uploadnout na např. rapidshare.com. Né jako odkaz, ale přímo ten obrázek,aby se to dalo uložit. Díky.
Re: mapy.cz
09. 07. 2007 06:50
Uložit to samozřejmě lze. Máš ale blbě nastavený prohlížeč. Výchozí nastavení je, že JPG soubor rovnou sám zobrazuje. To je tvůj případ. Přenastav to tak, aby ho uložil na disk, nebo se ptal, co s ním.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 47
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.