Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

uzasne fotky a nejen chorvatska

Autor vrgada 
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
25. 04. 2016 17:47
Zdravím, rafani.
Jsem fotograf - kameraman amatér (asi něco jako hráč okresního přeboru ve fotbale) a rád bych se vymanil ze stereotypu stále stejných fotek. Chtěl bych se pustit do natáčení a střihání záběrů. Dopručil by mě někdo konkrétní kameru? Jedná se o natáčení cyklovýletů, turistiky i jízdy autem (do HR, samozřejmě). Pokud bych mohl něco natočit i pod vodou, výskal bych radostí. Jsem i vášnivý potapěč do hloubek 1,5 maximálně 2 metry. Mé druhé jméno je "Nepotopitelný potapěč." Existuje něco všestranějšího, nebo to budu muset řešit nákupem více kamer?
Prosím poraďte. Díky.
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
25. 04. 2016 18:24
Podívej se na outdoorové kamery. Myslím, že Ti bude na všechno stačit jedna.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
25. 04. 2016 18:38
Zdevel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Podívej se na outdoorové kamery. Myslím, že
> Ti bude na všechno stačit jedna

.... a zkušenosti? podle čeho vybírat?
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
26. 04. 2016 08:10
V poslednim vydání Computeru teď byl velkej test outdoorovejch kamer. Mrkni na něj, mohl by ti pomoct.
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
17. 09. 2017 15:22
Dovolím si pro tyto deštivé dny tady vytáhnou stránky kde se dá najít spousta dobrých informací ale je tu i obrazové pokoukání v celé délce Chorvatského pobřeží. http://www.kroatien-reiseberichte.info/womo/reiseberichte.html
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
18. 05. 2018 18:25
Nad Jadranským morom sa prehnala unikátna búrka.
[www.aktuality.sk]
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
26. 08. 2018 08:22
[cestovani.idnes.cz]

Ještě jsem tam nebyl snad někdy.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
15. 11. 2018 03:40
... uznání fotografu Božanu Štambukovi na stránkách National Geographic Magazine ...
[www.dalmacijadanas.hr]

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.