Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

uzasne fotky a nejen chorvatska

Autor vrgada 
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
10. 10. 2012 06:08
Citaci
Luis napsal(a):
..... víc se mi na nich líbí to, co z nich čiší - Pohoda a Svoboda. Všimli jste si, že oba výrazy jsou ženského rodu?
(Kecal jsem, NAHATÝ ŽENSKÝ - TO JE MOJE! )

Tak toto by se mělo tesat. Pánové, tvrdit opak by byla lež (pokud samozřejmě vynecháme dobrý špíček, vínko a jiné radosti života).
Proto přidám mou verzi: OČI MUSÍ DOSTAT NAŽRAT, ABY NÁM NECHCÍPLY !
A to ostatní taky.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
10. 10. 2012 14:11
Jirka 2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevím sice kde to v Chorvatsku je, no v podstatě je to asi jedno, ale určitě by s touto partou bylo hezky všude yawning smiley FOTKY

Místo je Banjole - Pula. Ten chlapík na jachtě si to tam musel docela užívat. smoking smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
11. 10. 2012 21:53
Tak už nám ty krásky zablokovali škoda
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
11. 10. 2012 22:21
Tak konečně-- pak , že cenzura neni .......Peto prosim Tě hod mě ty fotečky do S. ZPR. já to ještě celé neprojel , najednou se za mnou vyskytla moje stařena
a řiká ....dě.. f .. ky vid to si užíváš tak jsem to musel hned stopnout , ale rád bych se pochochal do konce alba ... už šla spinkat a fotky nikde .
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
12. 10. 2012 07:19
Já bych taky poprosil do SZ předem děkuji
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
13. 10. 2012 19:00
Jestli to půjde, prosím též o heslo do SZ...at si spravím okoyawning smiley
Díky
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
13. 10. 2012 19:17
Rád bych taky poprosil o heslo do SZ. Děkuji.drinking smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
15. 12. 2012 15:12
Tak už to jde zase bez hesla thumbs up smiley
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
18. 01. 2013 21:48
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
18. 01. 2013 23:55
A v práci (i doma) mě říkají, co na tom Chorvatsku pořád vidíš.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
19. 01. 2013 07:32
NEDOJED: hezká dovolená
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
19. 01. 2013 13:52
podvodní fotky z podzimní dovolené. Na konci alba jsou zařazeny fotky z potápění. Ty ale nejsou kvalitní. Hrajou všema barvama - hlavně fialovou. Zatím jsme nenašetřili na kvalitní a bohužel drahou techniku.A taky by možná pomohlo, kdybych se je naučila lépe upravovat.
Zvu Vás do Egypta - národní park Wadi Gemal.


[binie.rajce.net]
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
19. 01. 2013 15:10
Luxusní fotky thumbs up
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
21. 01. 2013 18:13
Anna tak to je barevný i tvarový koncert!!! Moc pěkné. Zajímalo by mě zhruba na jak velké rozloze jste fotili. Jen tak pro představu , protože ta různorodost je velká.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
21. 01. 2013 19:11
Nádherné
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 01. 2013 09:16
Jsou to fotky z výletů na lodi (synek se potápí). Já jsem pouze šnorchlující doprovod. Většina fotek je jen kolem hotelu. Želv máme aspoň 200 fotek. Pásly se přímo před hotelovou pláží. Jinak se dalo šnorchlovat na obě strany několik kilometrů. V Egyptě jsme byli jen 5x, Dovolím si ale tvrdit, že toto místo je pro šnorchlaře naprostá špička. Z vody jsem lezla vždy tak po dvou hodinách na gin a cigáro a hned se pod vodu zase vracela. Koráli zde byli nejhezčí. Dosud neporušené. Ryby snad všechny na které si vzpomenete. Ne všechny fotky se povedly. Pyskoun obrovský (přes 2 m) byl příliš na hloubce, kam se neponoří ani Kuba, natož já. Barakud, opravdu velkých kransů, kaniců, murén, ostenců titanů tu bylo mraky.Měla jsem i svou premiéru s žralokem lagunovým. Ten se mě ale bál (nechápu proč). Frnknul mi do jeskyňky, kde si kroužil a já jsem stihla při jeho plavbě kolem vchodu vyfotit vždy jen ocas.Prostě krása. Vrátit se tam v každém případě musíme. Ještě jsem nepotkala dugonga a dospělou mantu (jen mláďátko).
Letos to ale nebude. Minulý rok jsme nemohli do Chorvatska (o prázdninách se narodila štěňata). Manžel už má absťák. A i mně se už občas zdá o Pelješacu (tam jsme nejspokojenější).
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 01. 2013 17:05
Frnknul mi do jeskyňky, kde si kroužil a já jsem stihla při jeho plavbě kolem vchodu vyfotit vždy jen ocas.Prostě krása.


Anna toto je asi zážitek nadevše, my chlapi tohle nikdy zažít nemůžem. D.
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 01. 2013 17:43
Drahoslave,:thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Anna (22. 01. 2013 17:45).
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 01. 2013 22:55
Citaci
jirkaa
A v práci (i doma) mě říkají, co na tom Chorvatsku pořád vidíš.

Já vím, je prostě něco, co se nikdy neokouká thumbs up smiley


avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
30. 01. 2013 12:22
Ahoj našel jsem docela dobré fotky z HR a okolí Fotografije
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
31. 01. 2013 20:07
děkuji všem za krásné fotky, mám hned krásnější večer! chtěla jsem se zpetat, jak sem můžu vložit také nějaké fotky, jsem tu poprvé.... tak si ještě nevím rady. Jinak bych chtěla poprosit o info, zda někdo nevíte, jak se nejlépe dostat z Prahy do Dubrovníku nejlépe busem, nebo pokud by to šlo přímo na Pelješac. Jde mi jen o cestu, ubytování mám. Napadlo mě, zda nějaká cestovka nenabízí jen jízdné, bez ubytování, máte s tím nějakou zkušenost? Díky všem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vanesa (31. 01. 2013 20:10).
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
31. 01. 2013 20:39
Pokud máš fotky na rajčeti tak je to jednoduché.Pod obrázkem dole vpravo je ikonka trvalý odkaz.Ten zkopíruješ a dáš tady přez vložit odkaz a je to tu.smiling smiley
tu
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
31. 01. 2013 21:44
díky kouknu na to, musím je tam nejdříve vložit.... no jo zrovna pc typ nejsem:-)
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
31. 01. 2013 21:47
Vanesa, poslal jsem Ti SZ.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
01. 02. 2013 23:46
Krásné fotky z Chorvatska najdete na mém blogu http://blog.racx.cz. Mám tam jen výběr toho nejlepšího, kdo byste chtěl vidět víc, napište mi tam do komentáře, můžu další přidat.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
04. 02. 2013 10:10
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
16. 05. 2013 13:37
já jak jsem to tady koukala tak vidím, že je tady hodně talentovaných fotografu a speciálně se mi líbí tvorba Marcela Kudláčka. Chtěla bych se zeptat zdali používáte i nějaké efekty z photoshopu a jestli by jste mi někdo nevěděli doporučit lehké tutoriály. Natrefila jsem na nějaké na tomhle webu v sekci blog, no všechny jsou dost těžké (tedy alespoň pro mně). Děkuji smoking smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
19. 05. 2015 14:44
... pár hezkých fotek Splitu ...
[www.slobodnadalmacija.hr]
smileys with beer
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
11. 04. 2016 19:53
Nejen pobřeží Rabacu...

[istra.novena.hr]
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
20. 04. 2016 21:59
Dnes jsem byl na nějaké akci ve sportovním středisku v Nymburku a jak jsem ráno bloumal rozlehlými chodbami, zaujala mě výstavka fotek CK, která pořádá poznávačku formou cyklolodi. Nedalo mi to, a zkusil to nafotit. Podotýkám, bylo to kopaktem a nebyly ideální světelné podmínky, původně jsem nemínil dokumentovat vůbec,ale nedalo mi to. Ale je nutno přiblížit.
[www.rajce.net]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.