Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA

Autor pslany 
Ahoj všichni, kdo mi pomůže? Mám Mio C520 z 12/07, Corvatsko tam nějaké je, ale mezi ním a Rakouskem černá díra Slovinsko!!! Pro mne nepochopitelné. Rád bych koupil, ale Mio neprodává (údajně). Podrobné slovinsko by bylo nejlepší, nouzově průjezdy (pro manželku a dceru yawning smiley)
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
27. 01. 2008 01:05
Je třeba pobrouzdat po internetu,najít si stránky,které se zabývají diskuzí o navigacích Mio (je jich spousta),věnovat tomu nějaký ten večer a pak bude navigace plná těch nejnovějších map,bez těch černých děr. Oficiální stránky a upgrade map na oficiálních stránkách je prakticky nulová.Je třeba hledat jinde.Díky tomu,že výrobce map jsou Maďaři,tak proti např. TomTomu má právě Mio a iGO ty nejlepší a nejaktuálnější mapy právě na východě.Máme v tomhle štěstí,že patříme k tomu východu,jinak asi ne confused smiley

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
27. 01. 2008 10:59
Podle mapy TOMTOM jsem jezdil kolem Zadaru do Privlaky a nemužu si stěžovat naviguje krásně snad jenom jednu malou chybičku v jedné křižovatce
polda
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
28. 02. 2008 20:53
Do Navmanů se nahrávají mapy Tele Atlas
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
19. 03. 2008 17:11
Pro majitele GPS, kteří ho nechtějí používat jen v autě jsou na adrese [rapidshare.com] mapy pro Oziexplorer využítelné jak při cestování na kole nebo na lodi.
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 03. 2008 11:41
Ahoj. Máme teď nově kupenou Mio C520 (verze 3.3 Oct 24 2007). Protože nemáme mapu Slovinska, asi jako hodně lidí tady, tak jsme se pokoušeli jí tam dát. Hlásila se nám jako uzamčená, proto jsme zkusili crack pro Miomap výše uvedené verze, mapa Slovinska se ukázala, ale nefungovalo nám vyhledávání satelitů. Není tu prosím, někdo, kdo má stejnou verzi SW a funguje mu Slovinsko i satelity a byl by ochotný nám pomoci?
Díky.
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 03. 2008 23:12
Spustit Mio a pokud naběhne tak kliknout na ikonku parabolky asi u ní bude červený vykřičník,Objeví se globus a tam jsou dvě tlačítka ,jedno Detekce a druhé Konfigurace : Detekce prohledává porty kde je GPS přijímač,na kterém portu a také frekvenci připojení.Pokud jej sám nenajde je možné pomocí druhého tlačítka provést konfiguraci ručně,jsou tam tři tlačítka Protokol,Port a Frekvence.Co má být u toho typu nevím,ale mělo by to snad být stejné jako u jiných typů Mio přístrojů.A nebo možná něco bude v manuálu.Protokol bývá NMEA,port ?? nevím,já teď mám Mio v autě a Frekvenci nastavuji na 9600.Pokud nejsou již mapy zamčené tak je vše OK. Já osobně jsem strávil tímto moc večerů a nocí než jsem vše rozchodil:určitě nelze hledat jen tady,ale i na dalších fórech,hlavně o navigacích,tam se člověk hodně doví,ale chce to fakt móóóc času a někdy i nocí.Nebo zkusit provést aktualizaci přímo přes program,který je na aktualizaci map s jejich stránek,mělo by to být na CD a nebo DVD k navigaci.Tam se natáhnou nové mapy,pokud jsou oktualnější než ty které jsou na CD,ale musíš se zaregistrovat,u mne to byl problém,anglicky moc nevládnu,ale nějak jsem to strávil.Vše se dělá přes dva programy Miomap v3 updater a přes Mio Transfer,tan je ale lepší creknutý,pak se dá kopírovat vše.Jinak já používám jiný skin,než je od výrobce.Miomap je něco jak Windows v PC.Pokud něco zkazíš,netrap se dá se to znovu nahrát s CD.Já jsem to dělal snad 100x než jsem se to naučil.

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
16. 04. 2008 15:35
Nevíte někdo jestli je aktualizace map chorvatsko 2008 pro tomtom ? Děkuji za případnou odpověď Tony
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
16. 04. 2008 22:57
Bohužel už rok ani slechu !!!

MirekŠi
Aky si Ty len múdry. Keď máš toľko vedomostí tak prečo neporadíš rovno. Ja "brouzdam" po internete často a nić som nenašiel. Prečo mám objavovať Ameriku keď si ju už Ty objavil?
Pošli mi linky na inštaláciu mapy Slovinska a ja Ti za to poďakujem.
Markox
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
16. 06. 2008 20:44
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Aky si Ty len múdry. Keď máš toľko vedomostí tak
> prečo neporadíš rovno. Ja "brouzdam" po internete
> často a nić som nenašiel.

Najnovsie Slovinsko pre iGO 2006 / MIO
[rapidshare.com]

Najnovsie Slovinsko pre iGO 8
[rapidshare.com] (mapu vlozit do content/map)

POI Slovinsko pre iGO 8
[rapidshare.com] (POI vlozit do content/poi)

3D Budovy pre iGO 8
[rapidshare.com] (budovy patria do content/building)
Ahoj,
mohl bych prosím poprosit o mapy A, SLO, HR + RADARY atd. Pro TomTom 6 do PDA.
Moc děkuji Martin
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
24. 06. 2008 11:59
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> mohl bych prosím poprosit o mapy A, SLO, HR +
> RADARY atd. Pro TomTom 6 do PDA.
> Moc děkuji Martin


Tak ty bych bral taky !!! smoking smiley
Diky za linky na mapy Slovinska.

Ked ich nahram na SD kartu, mio c520 mi samozrejme vyhlasi ze niektore mapy su blokovane.

Velmi by ma potesil postup, pripadne linky ako odblokovat napr. tu mapu Slovinska.

Dakujem
Markox
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
24. 06. 2008 18:55
Problem je v tom, ze mapy su original ale na ich odomknutie potrebujes upraveny (t.j.nelegalny) subor MioMap a upraveny (t.j.nelegalny) licencny kluc smiling bouncing smiley
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
25. 06. 2008 11:01
A ten samozřejmně nemáš.
Tak tedy nechápu proč sem dáváš mapy které jsou zamčeny.
Taky používám IGO 6 a mám plno map,ale nikdy by mě nenapadlo je sem dávat když jsou zamčené a tím pádek každému nahovno.

Jinak všechny dostupné a nejnovejší mapy jsou zde.

[www.volny.cz]

Pro IGO 6 a 8 + Radary
Markox
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
25. 06. 2008 11:57
@ Milan Hubner: Ale mam.

Mimochodom, mapy ako take nie su zamknute! Osobne mam iGO 2006 Plus aj iGO8 v PDA. Vecer sem zavesim univerzalny licencny kluc pre navigaciu iGO. Co sa tyka suboru MioMap - tam to zalezi od typu navigacie (iny model vyzaduje iny MioMap). Ak budem mat cas, tak sa s tym trochu pohram a dam to sem.
Markox
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
26. 06. 2008 06:39
@ Milan Hubner:

Univerzalny licencny subor pre iGO 2006 Plus (nakopirovat do adresara \iGO )
[rapidshare.com]

Univerzalny licencny subor pre iGO 8 (nakopirovat do adresara \iGO8\license )
[rapidshare.com]

Upraveny spustaci subor pre iGO 8 (nakopirovat do adresara v PDA a prepisat povodny subor Program Files\iGO8\)
[rapidshare.com]

Upraveny subor MioMap v3.3
[rapidshare.com]

Vcera som to nestihal smileys with beer
to Modena: zašli mi prosím speedcameras pro Mio na podzi@centrum.cz... dík moc
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 08. 2008 18:27
Markox si dobrej.Funguje to. Diky mochot smileysmileys with beergrinning smiley
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
26. 09. 2008 10:17
To Markox: Pises, ze mas v PDA aj iGO2006 a aj 2008. Nemal si problemy pri instalacii tej iGO2008? Lebo ja mam iGO2006, a chcel som si na druhu kartu dat 2008, ale pri instalacii pri kopirovani suborov mi to zahlasi problem pri kopirovani suboru iGOToday.dll a mal som podozrenie, ze to je preto, ze v PDA uz nejaky iGO niekde sa nasiel. Nie som odbornik na navigacie, a kedze momentalne dost chodim po neznamych miestach, tak sa bojim tu iGO2006 odinstalovat, aby som to skusil, ci je to v tom. Su to vsetko "cracknute" verzie, tak do toho rozbehaneho nechcem moc zasahovat. Ak ma niekto nejaku radu, co vyskusat, budem vdacny.
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
28. 10. 2008 07:00
to igino: Ano mam iGO2006 aj iGO8, ibaze nie je mozne ich mat nainstalovane v PDA sucasne. Bud jedno alebo druhe. Ak mam byt uprimny, tak najnovsie pouzivam uz len iGO8.
D33
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
29. 10. 2008 13:23
To Igino
1. neni problém pro vyzkoušení najít na internetu IGO8 co se neistaluje, ale pouze nakopíruje na kartu.
2. k tomu iGOToday.dll ten je v adr. windows a v připadě, že máte povoleno jeho použití v nastavení obrazovky today (dnes) tak je otevřen a nepřepísete ho.
D33
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
29. 10. 2008 13:31
Ještě jsem zapoměl až stáhnetu tu IGO8 bez instalace je potřeba v souboru sys.txt přepsat cestu podle toho kde to IGO máte.

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
05. 11. 2008 20:54
To Markox, D33:
Velmi pekne dakujem za rady, uz som to rozbehal.
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
31. 03. 2009 08:22
Zdarec,

chtěl bych tě poprosit jak nahrát češtinu a mapu čr pro navman icn320.
díky moc
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
20. 05. 2009 10:48
Tak jsem se včera rozhoupal k Upgrade TomTom map na mém PéDéÁčku na nejnovější mapy 830.

V mapách TT7 830 je narozdíl od 825 (1Q./09) obchvat Jablůnkova (mimochodem, asi jsou první za všech navi, ve které je zakreslen).thumbs up
V Chorvatsku tam ještě chybí nejnovější úsek dálnice Šestanovac-Ravča, tak tudy asi v létě pojedu jako off-road.cool smiley
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
24. 05. 2009 14:38
tak jsem taky provedl na TT7 upgrade na 830 a zklamáním je, že chybí nový dálniční přechod u Goričanu Hu/Chor. V nedávno vydaných mapách pro Garmin, (Adria route 2.20 a Hungary 5.1 NT) už je to OK. V mapě Atlas Czech 8NT (Garmin), která byla dřív vydaná než TT7 830 už obchvat kolem Jablunkova je. Přesto je u mě TT jednička!
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
24. 05. 2009 21:14
Je to tak, na ten dálniční přechod Goričan je při zvětšení mapy z chorvatské strany taková tenká růžová čárkovaná linka s nápisem "Future Highway" a z maďarské jen pole a řeka.
U mě bylo loni v létě jednička iGO2006plus, TT6 jsem moc nepoužíval a letos je to asi TT7.
Na začátku roku jsem byl nadšený z Automapy, hlavně kvůli super aplikaci, která umožňuje i pohodlné plánování trasy na stolním PC, ale mapy Navteq 03/09 asi fakt nebudou to nejlepší. Např. zmíněné otevřené nové úseky tam chybí , ale paradoxně doteď neexistující dálnice D47 Bělotín-Bravantice tam je hotová...confused smiley
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
19. 06. 2009 15:08
Prosim Vás ako mam rozbehať mapu slovinska v navigačnom mio c720b ked ju mam s netu stiahnutu. Pri zapnuti mi piše že mapa je uzamknuta. Ďakujem
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.