Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nové galerie, poděkování všem

Autor PetrK 
avatar Nové galerie, poděkování všem
23. 11. 2005 06:07
Zdravím všechny přítomné winking smiley. Od září jsem neměl nějak moc času tak až nyní jsem konečně zase trochu pročistil upload ( [www.kacha.cz] ) a obrázky jsem přemístil do galerie ( [www.kacha.cz] ) . Přibylo nám několik galerií zcela nových a ty stávající se rozrostly o mnoho dalších nových obrázků.

Musím říct že od konce srpna jsem z uploadu vlastně nic nestahoval protože nebylo moc času, takže nyní tam bylo těch nových obrázků opravdu hodně a moc hezky jsem si při pohledu na ně když jsem vytvářel nové galerie zavzpomínal na krásné chvíle u Jadranu, o to víc se nyní zase nemůžu dočkat na to příští léto smiling smiley . Něco málo ještě na uploadu zbylo, nyní jsem si všiml že jsem zapoměl ještě na pár fotografií "Bartuš", v nejbližší době je přidám do galerie také. Pro mapy vytvořím na uploadu zvláštní složku a přemístím je všechny do ní, aby byly trochu pohromadě...

Díky Vám všem máme nyní v galerii celkem 848 obrázků. Jen tak pro zajímavost největší galerie je z oblasti Kotoru v Černé Hoře (88 obrázků) a z Pisaku (60 obrázků). Jinak upload zůstává i do budoucna samozřejmě plně funkční a místa na serveru je i nadále dostatek, takže ať již za dlouhých zimních večerů nebo i v příští sezoně, kdykoliv se tam objeví nové fotografie přidám je rád do galerie winking smiley

Chci všem moc poděkovat za opravdu krásné a zajímavé snímky. Jsem rád že se nápad ujal a přispělo tolik lidí, ochotných podělit se o některé své záběry. Moje poděkování patří také Michalovi, adminovi zdejšího fóra za jeho podporu.

Zima na nás začíná útočit v plné síle, blíží se konec roku a tak kromě poděkování také přeji všem pokud možno klidné a pohodové Vánoce a pevné zdraví do nového roku. Ať tu zimu přečkáme a v příštím roce aby každému vyšla dovolená přesně podle jeho představ....







** Petr **



Upraveno 2krát. Naposledy upravil PetrK (25. 11. 2005 03:15).
Re: Nové galerie, poděkování všem
24. 11. 2005 22:34
Ahoj Petře, Tobě taky díky winking smiley
p.s. mohl by sis pročistit mailovou schránku?
avatar Re: Nové galerie, poděkování všem
25. 11. 2005 03:25
bubli napsal(a):
-------------------------------------------------------
>........ p.s. mohl by sis pročistit mailovou schránku?

Ahoj Bubli, mailovou schránku plnou nikdy nemám, ty hlášky o nedoručitelnosti má pro mne z nepochopitelných důvodů na svědomí Oskarmobil (mobilní operátor Oskar). Mám totiž kopie mailů přesměrované na mobil kam mě přijdou jako SMS a pokud mám mobil vypnutý nebo mám zaplněnou paměť pro SMS, tak Oskar automaticky odesílá tyto hlášky, přičemž se serverem kde mám maily to nemá vůbec nic společného, každý e-mail vždy dostanu v pořádku. Velikost schránek mám v podstatě neomezenou a jsem na spolehlivém serveru, naprosto bez problému.

Nejsi ale sama, už to takhle zmátlo více lidí, občas od někoho dostanu i pět mailů jak se snaží odeslat vždycky mail znovu v domnění že jsem ten původní nedostal. Ale sjednal jsem již nápravu, právě před chvílí jsem to přesměrování u všech mých mailů na mailserveru na trvalo zrušil. Tento týden to už přesáhlo únosnou mez, Oskar se asi zbláznil a posílá ty hlášky snad každému i když mám mobil normálně zapnutý. Tak teď už snad bude pokoj.....




** Petr **



Upraveno 3krát. Naposledy upravil PetrK (25. 11. 2005 03:44).
Re: Nové galerie, poděkování všem
26. 08. 2006 12:41
Kurňa lidičky, to jste vůbec nic na svých dovolených nefotili ????

Očekával jsem kvantum fotek ze všech možných koutů Chorvatska, ale smršť se bohužel nekonala !!! Tzv. digitálů je čím dál víc, ale aby jste se podělili s kamarádama, to už se vám nechce. Čest a omluva všem výjimkám.

Koukejte sem něco nahrát (já to udělal ihned po návratu).

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Nové galerie, poděkování všem
27. 08. 2006 20:45
Já už na tom pracuju. Zítra, nebo pozítří tam budou letošní obrázky z Čaklje.
Re: Nové galerie, poděkování všem
01. 09. 2006 17:39
Atnalfus - splnil co slíbil, obrázky jsou moc hezké. Mně osobně se líbí takové ty "dokumentární", na kterých je vidět jak to tam skutečně vypadá. Těch "západů slunce" a "kamen v detailu" je všude na webu mraky.

A co takoví kádři jako Hulča a pod. (sorry, na tebe jsem si nejdřív vzpoměl), co vyhlašovali fotosoutěž? Nechcete taky něco kurňa přidat? grinning smiley grinning smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Nové galerie, poděkování všem
04. 09. 2006 10:11
Já tyhle dokumentární fotky vlastně fotím hlavně do galerie. Fakt nemá cenu tam dávat nějaké efektní obrázky, které o místu nic neřeknou. I když na druhou stranu se rád podívám na hezký obrázek.
Perte tam všechno, ať je na co koukat spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.