Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

jednorazovy podvodni fotak

Autor josef 
Šárka
Re: jednorazovy podvodni fotak
07. 08. 2007 11:13
Tak hodně štěstí aby ty fotky dopadly stejně jako před tím, a nedej bože se ti nevytopil.
hulitch
Re: jednorazovy podvodni fotak
05. 09. 2007 09:01
Ahoj,
koupil jsem univerzalni Aquapac na Coolpix 5000, trožku jsem si ho uzpusobil tim, ze jsem si tam pridelal sklicko zkrz ktere jsem fotil. Vyfotil jsem spoustu fotek a byl jsem s tim az v 27m bez problemu. Vse super, avsak jednou jsem ho spatne zavrel a do fotaku natekla voda. Hodne me to mrzi, protoze Coolpix 5000 je naprosto super fotak a hlavne pod vodu.
avatar Re: jednorazovy podvodni fotak
18. 03. 2011 16:37
ja len pridam ze jednorazovy vodotesny fotak sa da pouzit aj viackrat staci ktomu mala tuba silikonu na akvarka a novy iso800 film.
ked som pracoval vo fotolabe tak som tych prazdnych jednorazakov mal po lete za krabice...
ked som isiel na dovolenku tak siom si tam navinul filmy a bolo, skoro zadara smiling smileyproblem je ze maju len jedno nastavenie a pod vodou su fotky ako tak a na slniecku vsetko desne preexponovane. ja si idem kupit aquvapack pre mobile telefony, takych co robia slusne obrazky mam zopar a v pripade preniknutia vody mi nebude nejak extra za nim luto smiling smiley
avatar Re: jednorazovy podvodni fotak
23. 03. 2011 14:33
Já jsem také začínal s jednorázovkami. Pak mi ale začal vadit omezený počet fotek. Koupil jsem si ten nejlevnější digitál s dostatečnou výbavou (cca před třemi lety to byl Samsung S760 asi za 1500 Kč ), to pro případ, že bych ho utopil :-), a k němu tehdy asi za 600-700 Kč měkké podvodní pouzdro s tubusem pro zoom a skleněným průzorem Něco takového.
S touto výbavou se dá celkem nenáročně fotit pod vodou při šnorchlování a dokonce i pořizovat videa. Kvalita samozřejmě není nic profi, ale pro dokumentaci z dovolené to pro mne stačí. Dnes se dají compakty pořídit ještě levněji.
Podvodní fotky mám tady Hvar nebo Pag.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radim (23. 03. 2011 14:46).
Re: jednorazovy podvodni fotak
25. 05. 2011 08:36
Brýle s kamerou.
[www.boxby.cz]

Vodotěsný fotoaparát.
[www.pixmania.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (25. 05. 2011 08:41).
avatar Re: jednorazovy podvodni fotak
25. 05. 2011 11:03
Ahoj, tak pod vodu jsem ještě s foťákem nevlezl, ale už mne to kolikrát lákalo, to pozdro od Radima se mi zdá jako výborné v rámci laciné fotovýbavy a hodně uvažuji nad jeho koupí, ale potřeboval bych ještě ten laciný malý foťák, protože mám zrcadlovku a přítelkyni jsem dříve koupil canona ixuse, ale pochybuji, že by mi ho půjčila na šnorchlování pod vodou grinning smiley
Pravdou je, že se za málo peněz dá udělat spousta muziky, ty snímky vapadají velmi dobře thumbs up
Podíval jsem se jak pod vodou v Dalmácii fotí "profící-amatéři" a je to pěkné eye popping smileythumbs up
Mare nostrum Croaticum
A kdybych si někdy v budoucnu chtěl opravdu udělat radost a koupit přímo podvodní foťák, tak koupím tohoto canona
Našel jsem foto-podvodní-brýle jako zajímavou alternativu k odkazu od Miruse a pro Bessyho a jeho kameru toto smileys with beer
Re: jednorazovy podvodni fotak
26. 08. 2011 12:17
Tak podvodní foťák Kodak EasyShare Sport C123 ( cca1500 Kč ) jsem si koupil, ale nakonec jsme ze zdravotních důvodů letošní dovolenou museli zrušit, takže podvodní test proběhne až o dovolené 2012.

Barevný kompakt s CCD snímačem 12 megapixelů využívá objektiv 35 mm a zvěční Vaše nejkrásnější momenty.
EasyShare Sport C123 je vybavený pokročilým digitálním zoomem 5x a je účinný na zemi i ve vodě.
Jeho vyvážení bílé totiž nabízí i automatický podmořský režim.
Easyshare C123 je vybaven bleskem, několika předvolenými režimy a režimem sériového snímání (3 záběry) a umožňuje jednoduché sdílení fotografií na internetu - díky systému Share od Kodak snadno přenesete své fotografie z fotoaparátu C123 na YouTube, Facebook či Flickr nebo do Kodak Gallery.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.