Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

foceni dig.fotakem v chorvatsku-prenos fotek

Autor josef 
Re: foceni dig.fotakem v chorvatsku-prenos fotek
03. 06. 2007 07:43
Dovolím si jemně nesouhlasit - právě na tom PC si chci třeba zvětšit detail, udělat výřez atp.
Ale přiznám se, že přenos fotek nebyl nikdy potřeba, máme 4 Mpx foťák a do něho měníme dvě 500 Mb karty, bohatě to stačí (fotíme na plné 4 Mpx).

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: foceni dig.fotakem v chorvatsku-prenos fotek
03. 06. 2007 08:24
Já jsem sebou dřív vozil dvě karty (jedna moje, jedna půjčená), na mojí 256ku se mi vejde 400 fotek na plné rozlišení (čtyřmego - 650kB fotka) a ta půjčená bývala 512ka. Nikdy s mi je nepodařilo naplnit a to je focení opravdu jeden z důvodů, proč tam jedu. Vysloveně špatné fotky mažu rovnou ve foťáku a když udělám několik set použitelných obrázků, tak si říkám, že jsem king. Dneska už bych si tu 512ku rovnou koupil, když bych jí potřeboval. Teď už sebou vozím notebook, tak si druhou kartu nepůjčuju. Např. loni jsem ale fotky do noťasu kopíroval až před odjezdem domu, abych měl dost místa na focení na zpáteční cestě. Cestou domu jsem samozřejmě udělal tak dvacet fotek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.